ogródek

Więcej o:

ogródek

Wypowiedzi na forum o:

ogródek

 • Ustawianie różnych budowli w ogródku

  Czy stawiając cokolwiek w ogródku zastanawiacie się czy to jest zgodne z planem zagospodarowania albo czy trzeba uzyskać na to pozwolenie? Na przykład huśtawka dla dzieci altanka, ława ogrodowa?

 • Re: Jak tanio zdobyć ogródek działkowy w Sosnowcu

  Witam. Kupię ogródek działkowy przy ul. Lwowskiej w Sosnowcu. Gdyby ktoś miał jakieś wieści to proszę o info. Dzięki.

 • Czy podczas kwarantanny można przebywać w ogródku?

  . Według was można? Ogródek jest nasz, ale sąsiaduje z innymi ogródkami, więc istnieje możliwość kontaktu z innymi osobami, jeśli też wyjdą. Trochę się więc boję. Mąż twierdzi, że przesadzam i że będzie go pilnował. Jak myślicie?

 • Ogródek na rynku

  Pytanie mam odnośnie ogródka bliżej ratusza. Czy to, że właściciel* leje pracownice i wyzywa klientów to jest normalna rzecz w tym miejscu? *Tak przynajmniej wywnioskowałem z jego zachowania. W każdym razie rozstawia pracowników i z baru sam bierze co chce.

 • Re: Ciężarna i kolejka do ogródka restauracyjnego

  Ciężarna ma być odpowiedzialna i nosić ze sobą wodę, skoro wychodzi z domu na długo. Nie musi stać akurat w kolejce do ogródka, zwykle obok są sklepy spożywcze. Bez przesady. Najpierw zadania, bo cisza, a później zadania, bo urodziła bombelka. No bez przesady.

 • Re: Sprzedam ogródek działkowy w Olsztynie

  Prosze o kontakt w sprawie ogródka działkowego. Jestem poważnie zainteresowany. Krzysztof tel. 533839209

 • Re: Lądowanie w ogródku

  Też już problemu nie ma z ta chińską rakietą spadła do oceanu. gdyby spadła do ogródka byłby problem

 • Re: Ciężarna i kolejka do ogródka restauracyjnego

  A jeżeli ciężarnej spadł cukier czy jest odwodniona? W ogóle zadziwiona jestem kolejkami do ogródków, nie wiedziałam, że są, nie stałabym.

 • Re: Ciężarna i kolejka do ogródka restauracyjnego

  Ja zwykle mam koszyk wypchany po brzegi, więc z jednym piwem to i żula przpuszczam. Ale to nieporównywalna sytuacja. Sama byłam w ciąży 2 razy. Póki się dobrze czułam, nie oczekiwałam że ktoś będzie spełniał moje fanaberie. Stanie w kolejce do ogródka jest doskonale zbędne i do głowy by mi nie

 • Re: Ustawianie różnych budowli w ogródku

  Ja przed pieleniem ogródka występuję o pozwolenie na wycinkę. Dopóki nie dostanę, to nie ruszam z robotą, tylko leżę i czekam. -- hierarchowie nadal trzymają się opinii arcybiskupa Józefa Michalika, że wszystkiemu winne są rozpasane seksualnie dzieci, które demoralizują cnotliwych z natury księży.