Skra

Więcej o:

Skra

• Popis Skry w Bełchatowie

wysoki, jak poziom adrenaliny u siatkarzy. Co prawda w pierwszym secie grała jedna drużyna - Skra, zaś jej przeciwnicy tylko statystowali. W ataku szalał Mariusz Wlazły, pewnie radzący sobie nawet z potrójnym blokiem. Zdobył w tej partii aż dziesięć punktów, podczas gdy cały zespół z Olsztyna - 11

• Skra znów liderem

zdobyli Mariusz Wlazły i Piotr Gruszka. Pierwszy z nich skończył atak, drugi umiejętnie obił blok. W trzeciej partii PGE Skra prowadziła 8:6. Przewagę miała raz jedna raz druga drużyna. Przy stanie 13:13 dwa autowe ataki wykonali Pliński i Antiga. Następnie PGE Skra odrobiła

• Nowy stadion Skry. Miasto szuka projektanta

teren Skry otworzył się na Pole Mokotowskie i razem z nim stanowił spójną całość, która posłuży nie tylko wyczynowym sportowcom, ale wszystkim mieszkańcom – mówi Ewa Malinowska-Grupińska, przewodnicząca Rady Warszawy Specjalne jury Szczegółowe warunki konkursu zostaną ogłoszone do końca przyszłego

• Skra chce Final Four

Turniej zaplanowany jest na 29 i 30 marca, a oprócz mistrza Polski stara się o niego Panathinaikos Ateny. Szefowie Skry długo wahali się, czy zgłosić swoją kandydaturę. Wszystko dlatego, że impreza jest droga - ok. 1,5 mln zł. Wpisowe to 700 tys. zł, poza tym koszty transportu

• PLS: Skra padła u siebie

Dwumecz najtrafniej podsumował kapitan bełchatowskiego zespołu Krzysztof Stelmach: - W sobotę był taki sam mecz jak w piątek [wtedy Skra wygrała 3:0], tyle że Olsztyn zamienił się w Bełchatów. Obrońcy złotego medalu spisują się ostatnio nie najlepiej

• Skra odpadła z Pucharu Polski!

czas. W końcu to tylko ludzie - skomentował Daniel Castellani trener PGE Skry. - Myślę, że ta porażka może nam paradoksalnie otworzyć drogę do kolejnych zwycięstw, bo znamy swoją wartość - dodawał Argentyńczyk. W pierwszych dwóch setach jego podopieczni zagrali katastrofalnie

• Tytuł dla Skry czy dla Wkręt-Metu?

Drzyzga: Mistrzem powinna być Skra. Ale nie musi... Mistrzem będzie ten, kto lepiej zniesie szaleńczy sezon, w którym kluby oprócz ligi grały wiele meczów w Pucharze Polski oraz w europejskich rozgrywkach, gdzie doszły na sam szczyt. W terminarzu