rozmowy przez telefon komórkowy
-
W warszawskich autobusach nie można korzystać z komórek? "Nie mogę pisać nawet SMS-ów"
Jeden z pasażerów autobusu 167 w Warszawie twierdzi, że zauważył na oknie przy kierowcy naklejkę z informacją o zakazie używania telefonów komórkowych. ZTM wyjaśnia.