bankructwo
-
Mieliśmy spacerować w Parku Zachodnim już rok temu. Tymczasem tonie w śmieciach i błocie
Na początku 2016 r. wiceburmistrz Ochoty mówił, że już za rok mieszkańcy dzielnicy będą mogli wybrać się na spacer po Parku Zachodnim. Niestety park jest nadal niegotowy i nie zapowiada się, aby budowa miała zakończyć się wkrótce.