abonament

Więcej o:

abonament

  • Office za abonament

    . Albany ma trafić na rynek przed końcem roku. Spółka nie ujawnia żadnych dodatkowych szczegółów. Wiadomo tylko, że Albany ma być oparte na modelu subskrypcji - tak długo jak użytkownik będzie opłacał abonament, będzie mógł korzystać m.in. z łat pojawiających się na stronie Microsoftu, będzie też mógł

  • Masz kablówkę? Abonament i tak trzeba płacić

    Okazuje się, że nawet po wejściu w życie nowej ustawy medialnej, jeśli chodzi o abonament, do końca tego roku będą stosowane przepisy dotychczasowe. - Oznacza to, że Poczta Polska naliczy odsetki w wysokości przewidzianej dla zaległości podatkowych w każdym przypadku opóźnienia. Zaległości

  • Media publiczne o abonamencie

    "Mój abonament, moja telewizja" oraz "Mój abonament, moje radio" - takimi hasłami media będą przekonywać swoich odbiorców do finansowania swojej działalności. Tegoroczny abonament bez obniżek wynosi 173,9 zł. Kampania ma przypomnieć, że konieczność płacenia abonamentu wynika z posiadania w domu

  • Tańsze ściąganie abonamentu RTV

    Jak pisaliśmy w środowej "Gazecie", każdego roku Poczta Polska ma ponad 50 mln zł przychodów ze ściągania abonamentu RTV. Zarówno ministerstwo kultury, jak i Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uważają, że poczta bierze za dużo. Co gorsza, abonamentowy monopol może ściągnąć na Pocztę

  • Operatorzy kablowi skontrolują abonament?

    udało nam się dowiedzieć, TVP żąda od nich kilkunastu milionów złotych rocznie. W przypadku operatorów kablowych, którzy wkrótce mają dostać propozycje umów od TVP, chodzi o kilkadziesiąt milionów złotych rocznie. Operatorzy zapowiadają, że gdyby TVP przeforsowała swój pomysł, wzrosną abonamenty

  • Polskie Radio zorganizowało konferencję w obronie abonamentu

    Z kolei prezes Polskiego Radia Krzysztof Czabański powiedział, że gdyby wpływy znacząco spadły, to Radio rozważy wystąpienie do rządu o odszkodowanie. Dodał, że Polskie Radio będzie podejmować dalsze działania na rzecz utrzymania abonamentu. Chce też zachęcać do jego płacenia. Dyrektor Programu

  • Koniec abonamentu RTV? Wiceminister ujawnił plany rządu

    Abonament RTV zniknie? Wiceminister kultury Maciej Wróbel poinformował w programie "Wywiad polityczny" w TOK FM, że projekt ustawy medialnej czeka na wpis do wykazu prac rządu i "jeszcze w sierpniu może być w pełni gotowy". Z kolei w grudniu może trafić do Karola Nawrockiego, który zdecyduje

  • Nieboszczyk ma płacić telewizyjny abonament

    Irena Krych od lat mieszka na Błoniu. Jej pierwszy mąż zmarł w 1980 r. Teraz ma nowego męża, mieszka z nim w tym samym mieszkaniu i regularnie płaci abonament RTV. Niespodziewanie jednak dostała do zapłacenia rachunek na swojego nieżyjącego męża. - Oniemiałam, jak już zobaczyłam kopertę - opowiada