nielegalne doładowanie
-
Doładował w automacie kartę miejską. Teraz oskarżają go o oszustwo. "To absurd" - mówi
Nasz czytelnik jest podejrzany o nielegalne doładowanie Warszawskiej Karty Miejskiej. Sprawą zajmuje się policja. ZTM sprawdza, czy nie doszło do pomyłki.