Ogromne korki w stolicy po awarii ciepłowniczej. Lepiej zostać w domu. "Komunikacyjny armagedon"

Warszawiacy zmagają się z ogromnymi utrudnieniami na drogach po awarii ciepłowniczej na Siekierkach. Część autobusów została skierowana na trasy objazdowe. Kierowcy stoją w koszmarnych korkach. "Komunikacyjny armagedon" - mówi o sytuacji w stolicy jedna z naszych czytelniczek.

Utrudnienia na drogach pojawiły się po porannej poważnej awarii ciepłowniczej na Siekierkach. Ogromne korki utworzyły się na Mokotowie, m.in. na ulicy Czerniakowskiej, Gagarina, Spacerowej, Sobieskiego, Dolinie Służewieckiej i trasie Siekierkowskiej. Jednak zakorkowane są również inne dzielnice Warszawy.

Z powodu awarii na trasy objazdowe zostały skierowane również autobusy.

Z powodu awarii sieci ciepłowniczej w rejonie skrzyżowania Czerniakowska/Powsińska/Gołkowska występują utrudnienia w kursowaniu linii: 131, 159, 162, 164, 180 ,185 i 187

- informuje ZTM.

Czytelniczka: Komunikacyjny armagedon

Docierają do nas głosy mieszkańców Warszawy, którzy utknęli w korkach.

Stałem 20 min bez ruchu na Czerskiej, w końcu dotarłem Gagarina. Tam 30 minut. Kolejne 30 na Puławskiej i 15 na al. Niepodległości skąd się dopiero wyrwałem. Do domu jechałem dwie godziny

- mówi jeden z czytelników Gazeta.pl.

Korki takie, ze autobusy nie dojeżdżają. Po pracy czekałam 40 min na przystanku, na mrozie i w pierwsze 131 nawet nie wsiadłam, bo taki był tłok. Udało się dopiero w drugi autobus. Stoją nie tylko duże ulice, ale też mniejsze dojazdowe. Nie patrzcie dziś na rozkłady, bo na nic wam się nie przydadzą. Kierowcy nie maja lepiej. Komunikacyjny armagedon. Wszyscy, którzy się gdzieś spiesza powinni od razu przełożyć spotkania

- mówi nasza czytelniczka.

Rafał Trzaskowski poinformował, że awaria ciepłownicza ma zostać usunięta do 22:00. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które zostały poparzone.

Więcej o:
Komentarze (107)
Ogromne korki w stolicy po awarii ciepłowniczej. Lepiej zostać w domu. "Komunikacyjny armagedon"
Zaloguj się
 • alex2222

  Oceniono 27 razy 9

  Gdy szykuję śniadanie zwykle se o korkach słucham. Jak tkwią te ch...e w tych je...ych autach

 • mariami

  Oceniono 23 razy 9

  Może by policja kierowała ręcznie ruchem np na skrzyżowaniu Gagarina z Czerniakowska bo jest totalny chaos, nikt nie przejmuje się światłami.

 • m.godwin

  Oceniono 16 razy 6

  Centralnego nie ma u nas od miesiąca
  Mówi pani w szalu, z zimna całkiem drżąca
  Korki wciąż strzelają od farella pieców
  Pora więc zadzwonić do speców ze SPECu
  Przyszedł Stach ze szpadlem i Marek z kilofem
  I choć dziś nie mają siły na robotę
  Zaraz zrobią w ziemi przeogromna dziurę
  A Zbyszek z ziomalem zaspawają rurę

  S.P.E.C.
  Elo ziomale

  Kiedy obsługuje młot pneumatyczny
  Wszystkie panie szepczą jaki jestem śliczny
  Klatka mi wibruje w tak seksowny sposób
  Ze ja chce podziwiać 3000 osób
  Wszystkie damy szepczą: "Jaki on jest śliczny!"
  Na mój widok wstrzymywany jest ruch uliczny
  Na dwa dni, na trzy dni, tydzień lub pol roku
  Żeby matki w blokach miały ciepły pokój

  S.P.E.C.
  Elo

 • krynolinka

  Oceniono 28 razy 6

  Policja coś nierychliwa do rozładowania korków. Gdyby tak miesięcznicę pisiorki urządzały..Ale przecież jak sobie stolica wybrała Rafała zamiast Jakiego to się niech męczą. Co nie?

 • tilow7

  Oceniono 13 razy 5

  Nie pojmuję roli policji w Polsce!? Do czego oni służą? do akcji typu "spaliny" "przechodzenie na czerwonym" czy "poznaj swojego dzielnicowego!"?
  To jest wyzwanie i praca dla policji! Taka sytuacja! Wszystkich powinno się teraz skierować na ulice, by pomogli rozładować zator komunikacyjny! Powinni opracować plan działań na szybko, bo takie sytuacje to stan zagrożenia dla ludzi! A co jeśli utknie tam karetka? albo jeśli wybuchnie pożar? Ale chyba faktycznie lepiej sobie posiedzieć w ciepłym komisariacie przy kawie i popilnować tych co na dołku - taka odpowiedzialność!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX