"Frog" mimo zakazu szalał za kółkiem sportowego mercedesa. Musi zapłacić grzywnę

Sąd wydał wyrok w sprawie Roberta N., znanego pod pseudonimem Frog. Mężczyzna musi zapłacić 15 tysięcy grzywny, bo w marcu 2018 roku złamał zakaz prowadzenia pojazdów i urządził sobie rajd po parkingu przed centrum handlowym przy ulicy Marywilskiej.

Jak informuje "Wyborcza Warszawa", w piątek 8 marca Sąd Rejonowy Praga-Południe skazał Roberta N. na 15 tys. zł grzywny i orzekł wobec niego trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów. Znany z szaleńczych rajdów po Warszawie mężczyzna musi też pokryć koszty postępowania sądowego (wynoszą 1570 złotych).

"Frog" musi zapłacić grzywnę. Urządził rajd przed centrum handlowym

W marcu 2018 roku "Frog" wbrew zakazowi wsiadł za kółko swojego sportowego mercedesa i urządził sobie rajd przed centrum handlowym przy ulicy Marywilskiej. Tym samym złamał cztery zakazy, które wcześniej orzekły wobec niego sądy rejonowe dla Pragi-Południe, Śródmieścia, Mokotowa i Pragi-Północ.

Nagranie z drogowych wyczynów "Froga" znalazła w internecie prokurator, która wniosła oskarżenie w tej sprawie. Podczas procesu Robert N. chciał dobrowolnie poddać się karze i proponował, że zapłaci 10 tysięcy złotych grzywny. Sąd nie zgodził się z jego wnioskiem i oprócz 15 tysięcy grzywny zasądził wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów, który będzie obowiązywał przez najbliższe trzy lata (poprzedni zakaz obowiązywał do 2019 roku).

Robert N. z zakazem wsiadania za kółko. Ponad sto wykroczeń

Przypomnijmy, że o Robercie N. zrobiło się głośno w 2014 roku. Wówczas "Frog" "zasłynął" rajdem białym sportowym bmw po Warszawie. Film z przejazdu przez pięć stołecznych dzielnic opublikowany w internecie wywołał oburzenie, bo N. - jak wyliczył później biegły sądowy - podczas 12-minutowej jazdy popełnił ponad 100 wykroczeń. Przede wszystkim przekraczał dozwoloną prędkość (np. na Trasie Siekierkowskiej jechał 227 km na godz.), ale też ignorował czerwone światło, przejeżdżał podwójną ciągłą linię i jechał pod prąd. Mężczyzna został oskarżony o sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy drogowej.

Więcej o:
Komentarze (106)
"Frog" mimo zakazu szalał za kółkiem sportowego mercedesa. Musi zapłacić grzywnę
Zaloguj się
 • agenciputinawon

  Oceniono 80 razy 78

  Ciekawe, czyim jest pociotkiem? To chyba nie jest trudne do ustalenia dla dziennikarzy? Za 100 wykroczeń drogowych powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenie pojazdów, za którego złamanie powinien spędzić 5 lat w pierdlu.

 • imagistyk

  Oceniono 59 razy 59

  Kim jest anioł stróż Froga ?

 • rademenes666

  Oceniono 50 razy 50

  Tylko bezwzględna odsiadka. Grzywny czy mandaty to jakiś żart..

 • 6nine9

  Oceniono 51 razy 49

  Stać go na grzywnę.

  Jak rozumiem polskie prawo dziala tak, że gdy się lamie zakaz prowadzenia pojazdów, za karę dostaje się zakaz prowadzenia pojazdów.

 • erte2

  Oceniono 54 razy 40

  A czym zajmuje się "pan Fogg" że stać go na bryki po (najmarniej) pół bańki za sztukę? Kolejny kuzyn panaprezesa? Czy może bliski przyjaciel macierewicza antoniego?

 • sraczezwersacze

  Oceniono 39 razy 37

  Broń Boże, żeby tylko nie skradł batonika bo wtedy więzienie murowane

 • ja_prostak

  Oceniono 43 razy 37

  Schemat zawsze ten sam, im droższy samochód, tym mniejszy wyrok

 • keram2225

  Oceniono 32 razy 32

  Do pierdla gnoja a nie jakies tam grzywny!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX