"Frog" zatrzymany przez policję. Wpadł podczas rutynowej kontroli na Bemowie

Robert N., znany jako "Frog", wpadł w ręce stołecznej policji podczas rutynowej kontroli dokumentów. Wcześniej był wielokrotnie skazywany za szaleńczą jazdę ulicami Warszawy.

O sprawie zatrzymania Roberta N. jako pierwsze poinformowało radio RMF FM

"Frog" zatrzymany przez policję

Policjanci z wydziału drogowego na Bemowie zatrzymali do kontroli porsche. Okazało się, że za kierownicą siedzi Robert N. znany jako "Frog". Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Sprawa zostanie skierowana do sądu.

Przypomnijmy, że "Frog" "zasłynął" rajdem białym sportowym bmw po Warszawie w 2014 r. Za kierownicą auta siedział 26-letni wówczas Robert N., ps. "Frog". Film z przejazdu przez pięć stołecznych dzielnic opublikowany w internecie wywołał oburzenie. Bo N., jak wyliczył później biegły sądowy, podczas 12-minutowej jazdy popełnił ponad 100 wykroczeń. Przede wszystkim przekraczał dozwoloną prędkość (np. na Trasie Siekierkowskiej jechał 227 km na godz.), ale też ignorował czerwone światło, przejeżdżał podwójną ciągłą linię, jechał pod prąd itd.

"Frog" przejechał pół miasta nie niepokojony przez policję, więc na organy ścigania spadła fala krytyki. W odpowiedzi na nią zostało wszczęte śledztwo, które zakończyło się aktem oskarżenia o sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy drogowej. 

Miesiąc temu twierdził, że jeździ tylko rowerem

Pod koniec sierpnia tego roku jeden z mieszkańców Warszawy zauważył kierowcę bmw, który łamał przepisy podczas jazdy osiedlowymi uliczkami. Mężczyzna sugerował, że za kierownicą pojazdu mógł siedzieć "Frog". 

Robert N. oraz jego adwokat zdementowali tę informację. Prawnik "Froga" podkreślił, że jego klient na pewno nie prowadził BMW, ponieważ stosuje się do wyroku sądu, który obejmuje zakaz prowadzenia pojazdów. "Frog" opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym powtórzył stanowisko swojego adwokata. Napisał, że po ulicach jeździ tylko rowerem. Dodał również, że kojarzenie go z tą sprawą może skutkować pozwami sądowymi. 

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Jak jeżdżę po Warszawie, to...

 

Więcej o:
Komentarze (175)
"Frog" zatrzymany przez policję podczas rutynowej kontroli na Bemowie
Zaloguj się
 • elinstal

  Oceniono 186 razy 144

  Sławna postać dojnej zmiany. Kumpel Dubienieckiego i Hofmana. Będą go musieli policjanci jeszcze przepraszać.

 • golec007

  Oceniono 116 razy 108

  rover się popsuł i z serwisu dostal porsche... po co drążyć

 • bezzebnykloszard

  Oceniono 99 razy 97

  Do aresztu tego po*eba a potem na 5 lat do Sztumu. Bez litości dla tego mongoła.

 • krzycho-to-ja

  Oceniono 106 razy 96

  stać go na dobrą papugę.. jutro znowu będzie szalał po ulicach..

 • zagenator

  Oceniono 71 razy 71

  A tak się smi*c zarzekał, ze teraz jest czysty jak łza, ze wszyscy go szkalują a on taki dobry, zmienił się i w ogóle. Do pierdla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX