Nocny Market będzie działał dłużej! A w ten weekend - obchodzi pierwsze urodziny

Od 1 czerwca Nocny Market działa również w czwartki. Początek szóstego miesiąca to również duże wydarzenie dla Nocnego Marketu - obchodzi swoje pierwsze urodziny.

3 czerwca Nocnemu Marketowi stuknie roczek. Z tej okazji organizatorzy zapraszają na wzniesienie toastu. Informują jednocześnie, że od teraz Nocny market będzie działał również w czwartki.

Nocny Market hitem 2016 roku

W ubiegłym sezonie Nocny Market zrobił w Warszawie furorę. Warszawiacy pokochali miejsce za klimat rodem z Berlina czy targów hiszpańskich. Narzekali wyłącznie na ceny jedzenia.

Za organizację marketu odpowiadają odpowiadają: Kasia i Dagmara Dziedzic, Piotr Dorak i Mateusz Kuwał. Na pomysł Nocnego Marketu wpadli w Bangkoku, gdzie nocne jedzenie jest na porządku dziennym. Kiedy słyszą, że na nocnym jest jak w Berlinie wzdrygają się. Wolą, żeby porównywać ich miejsce do Lizbony, czy Barcelony, gdzie nocne targi kulinarne są znane od dziesięcioleci.

Od Berlina do Pekinu

W tym roku na Nocnym Markecie nie zabraknie różnorodnej oferty gastronomicznej. Zadowoleni powinni być miłośnicy kuchni europejskiej, ale też tej z Bliskiego czy Dalekiego Wschodu. Poza kuchnią znajdziemy też bary z czekającymi na nas kolorowymi drinkami.

Na miejscu znajdziecie takie kulinarne twory, jak Souvlak, Dogidog, Patrami Deli, Tel Aviv Urban Food, Ed Red, Koreanka, Omami, Abyssinia, Hocio Vegan Hot Dogs (Mickey Rotten by Michał Gniłka), Mąka i Woda, Taco Libre, Shoku, Warung Jakarta, Soul Food, Raj, Kraken Rum Bar, Koszykowa 31, Shabu Shabu, Weranda Bistro, Miss Mellow, Viet Street Food, Słodka Przyczepa, Lody Melody, Asian Food Foundation, Kuchnia gruzińska i ukraińska, a także słynna Stacja Azja.

Poza strefą gastronomiczną na peronach znajdą się również punkty usługowe m.in stanowisko tatuatorskie i barber shop. Nie zabraknie strefy lifestyle, strefy muzycznej i wystaw. Organizatorzy zapewniają, że miejsca starczy dla każdego.

Nocny Market, ul. Towarowa 3

Czwartkowe godziny otwarcia: 17:00-24:00

Więcej o: