Gotowanie na żywo, sala VIP, taras z widokiem. Nowe restauracje w Warsaw Spire i na placu Europejskim

Na 4-tym piętrze Warsaw Spire uruchomiona została właśnie nowa restauracja - The Place. Jak czytamy w informacji, oferuje śniadania z każdego zakątka świata, orientalne lunche i klasyki kuchni międzynarodowej dla pracowników i gości Warsaw Spire. Do oferty kulinarnej na placu dołączy niedługo sushi oraz restauracja Senses z Gwiazdką Michelin.

The Place to trzy strefy. Pierwsza oferuje klientom śniadania w stylu francuskim, angielskim lub wege. Po południu można skosztować w niej kuchni włoskiej, hiszpańskiej lub tajskiej. Dania przygotowywane są na żywo przez kucharzy lub dostępne bezpośrednio w bufecie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Druga to wydzielona sala VIP mieszcząca do 50 osób, w której można zamawiać dania z karty szykowane pod okiem szefa kuchni. Przygotowuje on między innymi takie potrawy jak zrazy, gęsina czy dziczyzna.

RestauracjeRestauracje materiały prasowe materiały prasowe

Trzecia strefa to częściowo zadaszony taras ze stolikami i kanapami, na których można odpocząć i porozmawiać przy  szumie wody z fontann na placu Europejskim.

Poza The Place w Warsaw Spire, na placu Europejskim działa już Stixx Bar&Grill oferujący kuchnię z całego świata oraz kawiarnia Daft Cafe. Kolejni najemcy urządzają już swoje powierzchnie. Do oferty kulinarnej dołączy wkrótce sushi, które zlokalizowane będzie na parterze budynku C, a także restauracja Senses, nagrodzona drugą Gwiazdką Michelin.

Więcej o: