Atak nożownika w centrum handlowym. Dwie osoby ranne, policja szuka napastnika

W sobotę wieczorem w jednym z centrów handlowych w Warszawie doszło do bójki z udziałem trzech mężczyzn. Jeden z nich zadał pozostałym ciosy ostrym narzędziem, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja wciąż go szuka.

W mediach pojawiły się doniesienia, że do bójki doszło między obywatelami Gruzji, "Gazeta Wyborcza" prostuje te informacje po rozmowie z biurem komunikacji Komendy Stołecznej Policji. - Byli to obcokrajowcy, ale nie Gruzini - mówiła sierż. Monika Nawrat.

Zobacz wideo Wolscy policjanci wyjaśnili sprawę usiłowania dwóch zabójstw, do których doszło w grudniu 2019 roku.

Awantura w warszawskim centrum handlowym. Policja zabezpiecza monitoring

Do ataku nożownika doszło w centrum handlowym Westfield Arkadia przy al. Jana Pawła II w Warszawie. W sobotę wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o szarpaninie, w której brało udział trzech mężczyzn. Jeden z nich miał zaatakować pozostałych ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem, policja jeszcze tego jednak nie potwierdziła. 

Dwaj ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala z powierzchownymi ranami, które nie zagrażają ich życiu, trzeci natomiast uciekł i wciąż jest poszukiwany. - Trzeci napastnik zbiegł z miejsca. Policja ustala operacyjnie, kim był ten mężczyzna - powiedziała sierż. Monika Nawrat. Funkcjonariusze zabezpieczają zapis z kamer monitoringu, trwa obława - pisze se.pl.

Ochroniarz nie mógł rozdzielić walczących mężczyzn

Redakcja Wirtualnej Polski otrzymała od jednego z czytelników nagranie z miejsca zdarzenia, "ze względu na drastyczne sceny" nie zdecydowano się jednak na publikację filmu. Jak pisze portal, widać na nim bójkę trzech osób i kobietę, która krzyczy: "Zostaw go!". Odciąga ją inny mężczyzna.J ak pisze wp.pl, bójkę próbował zakończyć ochroniarz, jednak mu się to nie udało

Więcej o: