Stanisława Celińska wystąpi za darmo w Empiku!

19 listopada odbędzie się świąteczny koncert StanisławyCelińskiej. Artystka wykona piosenki ze swojej nowej płyty "Świątecznie"za darmo w salonie Empik Junior.

Stanisława Celińska wydała ostatnio krążek „Świątecznie” (e-Muzyka). Z tej okazji już 19 listopada w warszawskim Empiku Junior odbędzie się koncert, który jak zapowiadają organizatorzy "wprawi fanów w świąteczny nastrój". 

Album „Świątecznie” zawiera wybór kolęd i pastorałek w aranżacjach Macieja Muraszki. To kolejny wspólny projekt tych artystów. Krążek zawiera nie tylko tradycyjne pieśni, takie jak „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki, maluśki” czy „Mości gospodarzu”, a także pastorałkę Ernesta Brylla „Kiedyż to wzejdziesz gwiazdo niebieska" oraz dwie świąteczne piosenki, specjalnie napisane i skomponowane na tę okazję przez duet Celińska/Muraszko.

Twórcom bardzo zależało na tym, by słuchając tej płyty, każdy – sam lub z całą rodziną czy przyjaciółmi – mógł zaśpiewać lub zanucić te utwory. Okazją do wspólnej próby będzie listopadowy koncert w Empiku.

Stanisława Celińska to znana aktorka filmowa i teatralna. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, m.in.: Złotego Medalu Gloria Artis - Zasłużony Kulturze (2011), tylko w 2016 roku otrzymała Wielką Nagrodę XIV Festiwalu „Dwa Teatry” w Sopocie, Nagrodę Specjalną „Diament Trójki” dla twórcy z wybitnym talentem, za wybitne i
niezapomniane kreacje aktorskie w teatrze, także Polskiego Radia oraz w filmie i
telewizji; za sceniczny dramatyzm i komediową werwę; za artystyczną odwagę, siłę
i wierność sobie; za dobitne „Uśmiechnij się”, liryczną „Nową Warszawę” i
osobistą „Atramentową”.

Czy słuchasz piosenek Stanisławy Celińskiej?
Więcej o: