Pańska Skórka obchodzi 3. urodziny. Będzie potańcówka do białego rana!

- Trzy lata to już wiek, w którym zaczyna się mówić z sensem, zadawać wiele pytań, czasem nawet pyskować. Pańska Skórka ma to do siebie, że zadaje pytania i pyskuje od dnia zero - mówi Adam Kaliszewski, jeden z autorów popularnego warszawskiego bloga Pańska Skórka. I zaprasza warszawiaków na huczną urodzinową imprezę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Tegoroczna impreza urodzinowa

bloga odbędzie się 20 sierpnia na osiedlu domków fińskich na Jazdowie (ul. Jazdów 3/12). W planach m.in. debata, pyszne jedzenie, koncerty, a także potańcówka.

Dobry Wieczór, czyli 3. urodziny Pańskiej Skórki.Dobry Wieczór, czyli 3. urodziny Pańskiej Skórki. Pańska Skórka Pańska Skórka

PROGRAM WYDARZENIA

godz. 18: na Jazdowie będzie można wsiąść na wigrusy, na których Grupa Kolarska WigRak - przejechała Tour de Pologne.

18.30: dyskusja "Ładna Warszawa?" Swój punkt widzenia na ten temat zaprezentują: Bogna Świątkowska - Fundacja Bęc Zmiana

Franek Cieślak - Miastodwa / Warszawskie Kroje

Adam Barański i Mateusz Kaczyński - Pańska Skórka

godz. 20: wręczenie nagrody Pańskiej Skórki Jak co roku nagrodzone zostaną najciekawsze warszawskie inicjatywy. W jury zasiądą twórcy blogów, serwisów i fanpage'y: Warszawy historia ukryta, Saska Kępa - saskakepa.info, Warszawski Zwiad, Śledź po warszawsku, Polityka Warszawska, Portal Warszawski, Okno na Warszawę.

godz. 21: Terefere czyli Nowy Stwór Mazowiecki w wersji kameralnej - akordeon, wokal, od warszawskich klimatów po największe przeboje w zaskakujących aranżacjach!

godz. 21.45: Maciej Buchwald (Muzyczne Chwile z Maćkiem i Krzyśkiem)

godz. 22.30: Skalpy z Drzew - projekt czerpiący ze spuścizny sceny industrialnej, łączy przeprocesowany miejski zgiełk i wysokie trele królestwa natury.

godz. 23: Mateusz Śmigasiewicz (soundcloud.com/mateusz-migasiewicz) - kompozytor i muzyk.

godz. 23.30: Secret Late Evening Show by M........! Debiut jednego z członków Pańska Skórka.

I na koniec DJ SET: Łukasz Truściński, czyli pan Truścin będzie grał do białego rana.

Link do wydarzenia:  Dobry Wieczór, czyli 3. urodziny Pańskiej Skórki!

Więcej o: