Powstała randkowa mapa dla singli podróżujących metrem [MAPA]

Warszawa jest miastem singli, którzy lubią korzystać z tego, co oferuje stolica. Dla nich powstała randkowa mapa warszawskiego metra.

Serwis randkowy  eDarling , postanowił stworzyć przewodnik po wybranych miejscach, do których można się wybrać na randkę. Za źródło posłużyła mapa warszawskiego metra, przy czym na mapie, zamiast nazw konkretnych stacji, zamieszczono nazwy miejsc, jakie znajdują się w okolicy przystanku i mogą stanowić interesującą opcję na randkę.

Do mapy została dołączona metryczka, która za pomocą kolorów określa rodzaj zaproponowanej randki (restauracja, pub, kawiarnia, kultura i aktywności - jak np. spacer po parku).

randkowa mapa metra

Ci mieszkańcy Warszawy, którzy chcą zabłysnąć nietypowym i zaskakującym pomysłem, mogą postawić sobie za cel odbycie randki z ukochaną osobą w każdym z zaznaczonych na mapie miejsc. Co kilka dni inna stacja!

Spodobało ci się? Polub nas

Tworząc mapę, pod uwagę brana była odległość danego miejsca od konkretnej stacji metra. Im odległość była mniejsza, tym większa szansa, że znalazło się na mapie.

Źródło: edarling.pl

Więcej o: