Snapchat metrowarszawa. Codzienne snapy o Warszawie

Snapchat metrowarszawa, czyli już od miesiąca jesteśmy codziennie na Snapchacie. Pokazujemy Warszawę z bliska, trochę z filmowej perspektywy. Jesteśmy jedynym warszawskim medium, które w ten sposób kontaktuje się ze swoimi odbiorcami.

Spodobało ci się? Polub nas

Tylko u nas, na snapie, można było zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do otwarcia wyremontowanego Mostu Łazienkowskiego, pokazywaliśmy też najbardziej wyczekiwane warszawskie inwestycje, towarzyszyliśmy nurkom z Gdyni w poszukiwaniu szczątek Liberatora. Próbowaliśmy także dostać się do najwęższego domu świata przy ul. Chłodnej, kupowaliśmy dynie na bazarach i byliśmy na otwarciu Labiryntu Światła w Wilanowie, a po ostatnich wyborach parlamentarnych sprawdzaliśmy, jak głosowano w różnych dzielnicach Warszawy. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu i dzielenia się z nami swoimi snapami.

pokazywaliśmy najbardziej inwestyste warszawskie, wspólnie z nurkami z Gdyniitowarzyszyliśmy  wposzukiwaniu szczętek liberatora, próbowaliśmy dostać się do najwęższego domu świata przy ul. Chłodnej, kupowaliśmy dynie na bazarach i byliśmy na otwarciu Labiryntu Swiatła na Wilanowie i sprawdzilismy jak głosowano w komisjach w różnych dzielnicach warszawy podczas ostatnich wyborów palmanternatych.pokazywaliśmy najbardziej inwestyste warszawskie, wspólnie z nurkami z Gdynii towarzyszyliśmy  wposzukiwaniu szczętek liberatora, próbowaliśmy dostać się do najwęższego domu świata przy ul. Chłodnej, kupowaliśmy dynie na bazarach i byliśmy na otwarciu Labiryntu Swiatła na Wilanowie i sprawdzilismy jak głosowano w komisjach w różnych dzielnicach warszawy podczas ostatnich wyborów palmanternatych.

Snapchat: MetroWarszawa

Tylko u nas - na snapchacie metrowarszawa, można było zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do otwarcia wyremontowanego Mostu Łazienkowskiego, jak gotują panie kucharki w szkołach po zmianie przepisów, towarzyszyliśmy nurkom z Gdyni w poszukiwaniu pozostałości po Liberatorze. Próbowaliśmy także dostać się do najwęższego domu świata przy ul. Chłodnej, pokazywaliśmy wam, ile kosztują dynie na warszawskich bazarach i byliśmy na otwarciu Labiryntu Światła w Wilanowie, a po ostatnich wyborach parlamentarnych sprawdzaliśmy, jak głosowano w różnych dzielnicach Warszawy i pokazaliśmy 10. urodziny Radia Kampus. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu.

Zobacz wideo

Snapchat: metrowarszawa

Więcej o: