Bezpłatne zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Samsung zaprasza na Dzień Odkrywców

Co robić w ostatni weekend wakacji? Firma Samsung zaprasza w niedzielę, 3 września, na Dzień Odkrywców w Centrum Nauki Kopernik. To święto nauki, zabawy i eksperymentów, podczas którego wstęp do Centrum Nauki Kopernik będzie bezpłatny. Zwiedzający mogą liczyć na specjalne atrakcje i strefy wykorzystujące najnowsze technologie Samsung.

Centrum Nauki Kopernik to wyjątkowe miejsce na warszawskim Powiślu, które inspiruje do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Raz w roku, Samsung – partner strategiczny Centrum Nauki Kopernik – zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zwiedzanie. W tym roku to niezwykłe święto przypada w niedzielę, 3 września.

Z tej okazji na odwiedzających będą czekać wszystkie wystawy oraz 6 stref specjalnych. Podczas specjalnego warsztatu będzie można dowiedzieć się, czym są linie papilarne oraz jakie są sposoby uwidaczniania odcisków palców na różnych powierzchniach z zastosowaniem proszków daktyloskopijnych. Przy użyciu smartfona Samsung, którym wykonane zostanie przybliżone zdjęcie wysokiej jakości, oraz projektora The Freestyle powiększone odciski będzie można dokładnie opisać i oznaczyć.

Nie zabraknie wyjątkowych atrakcji dla najmłodszych. W sali Galaxy będzie okazja do wspólnego rodzinnego kolorowania oraz późniejszego „ożywiania" prac na tabletach Galaxy Tab S9. Dodatkowo jeden z tabletów będzie połączony z większym ekranem, na którym także będzie można zobaczyć animowane efekty kolorowania.

Materiał promocyjny

Strefa foto to z kolei świetna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z wykorzystaniem gier świateł i teatru cieni. Natomiast w strefie „personalizacji" goście będzie mogli uatrakcyjnić swoje smartfony przy pomocy sznurków, kolorowych koralików czy zawieszek.

Fani gamingu będą mogli także wziąć udział w konkursie na smartfonach Samsung, w którym zwycięzcy otrzymają słuchawki Galaxy Buds2.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można rezerwować od poniedziałku, 28 sierpnia, od godz.8.00 na stronie bilety.kopernik.org.pl

Materiał promocyjny PR marki Samsung.