Park Wodny Moczydło otwiera się dla gości. Limit gości i bilet tylko na trzy godziny

Park Wodny Moczydło opublikował listę zasad dotyczących korzystania z kompleksu basenów sportowych i rekreacyjnych. Wejścia na teren obiektu będą odbywały się w turach, pomiędzy którymi pracownicy przeprowadzą dezynfekcję.

Od 1 lipca Park Wodny Moczydło ponownie jest otwarty dla gości, którzy mogą rezerwować wejścia w godzinach 9-19. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce, a także zalecenia rządu spowodowały, że do końca roku na terenie obiektu będą obowiązywały dodatkowe limity. 

Park Wodny Moczydło - zasady funkcjonowania obiektu

Najważniejszym obostrzeniem jest liczba 1000 osób, które jednocześnie będą mogły przebywać w tej placówce. Dostęp do atrakcji Parku Wodnego Moczydło będzie organizowany w 3-godzinnych turach każdego dnia. Pomiędzy każdą z nich będzie odbywała się dezynfekcja, dlatego też osoby spoza personelu nie będą mogły przebywać na terenie obiektu.

Inaczej niż to miało miejsce jeszcze przed zamknięciem parku, bilet wstępu będzie obowiązywał tylko na trzy godziny. Goście, którzy będą chcieli korzystać z atrakcji przez dłuższy czas, muszą dokupić kolejny bilet. Wejściówki można kupić przez stronę internetową, a także w biletomatach na miejscu. 

Pierwsza tura wyznaczona została w godzinach 9-12. Po niej nastąpi półgodzinna przerwa na dezynfekcję. Druga tura rozpocznie się o 12:30 i potrwa do 15:30, zaś po drugiej dezynfekcji rozpocznie się trzecia tura, która będzie trwać w godzinach 16-19. 

Zasady i zalecenia na terenie basenów

Główny Inspektorat Sanitarny sporządził listę wytycznych, jakimi powinni się kierować goście odwiedzający baseny. Przede wszystkim należy zachować dwumetrowy dystans oraz korzystać z pojemników do dezynfekcji ustawionych wewnątrz obiektów.

Całkowita lista wytycznych GIS-u dostępna jest na stronie internetowej gov.pl.

Zobacz wideo Na zewnątrz 25 stopni, a w samochodzie 18-miesięczne dziecko. Czescy policjanci musieli wybić szybę
Więcej o: