Wola. Kobieta z podejrzeniem koronawirusa zabarykadowała się w domu. Interweniowała policja

Ratownicy medyczni przyjechali po kobietę, która mogła być zakażona koronawirusem, jednak nie chciała poddać się badaniom. Aby uniknąć transportu do szpitala, zabarykadowała się w domu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 kwietnia w godzinach po południowych. Do jednego z bloków przy ulicy Nowolipki na warszawskiej Woli przyjechało pogotowie ratunkowe, aby zabrać do szpitala kobietę, która mogła być zakażona koronawirusem. Ta jednak zabarykadowała się w mieszkaniu - relacjonuje TVN Warszawa

Zobacz wideo Jaki świat wyłoni się z kryzysu? Komentuje dr Jacek Bartosiak

Warszawa. Strażacy otworzyli mieszkanie siłą. Wszyscy funkcjonariusze mieli kombinezony

Ratownicy zadzwonili na policję. Niedługo później na miejsce przyjechał radiowóz i wóz strażacki. Mieszkanie otworzono siłą. Kobieta została przewieziona do szpitala zakaźnego na ulicy Wołoskiej. Wszyscy funkcjonariusze biorący udział w akcji mieli na sobie kombinezony ochronne, dlatego nie ma konieczności poddawania ich kwarantannie. 

Więcej o:
Komentarze (73)
Wola. Kobieta z podejrzeniem koronawirusa zabarykadowała się w domu. Interweniowała policja
Zaloguj się
 • mreck

  Oceniono 62 razy 50

  Balbina po świętach przegłosuje obowiązkowy odstrzał jednostek podejrzanych o koronowirusa.
  Decydować będą trójki: proboszcz, sekretarz KC PIS i czynnik społeczny - Kaja Godek.
  Ostrzegałem - nie ma za co.

 • czarna_zoska

  Oceniono 53 razy 49

  Przeciez mogli ja zostawic, jesli sie izoluje i nie ma uporczywych objawow.

 • e-inka

  Oceniono 48 razy 46

  jak to siłą ja zabrali? to tyle osob z objawami dzwoni po pomoc, nie moga sie dodzwonic, albo dporosic o jakąś pomoc, a tu pani z podejrzeniem i taka akcja? chyba sie komus pani mocno naraziła

 • menosky

  Oceniono 40 razy 40

  No bo nasza kwarantanna jest bardziej najsza niż wajsza!

 • f451

  Oceniono 40 razy 38

  Dramat.... Miała podejrzenie , teraz w szpitalu na pewno wirusa załapie....
  Nie mamy już żadnych praw obywatelskich ani ludzkich ....
  Korea Północna w środku Europy....

 • radon13

  Oceniono 34 razy 34

  Ciekawy casus , nie ma w Polsce obowiązkowego leczenia jest tylko izolacja . Więc tylko sąd może postanowić przewiezienie tej kobiety do szpitala .

 • opt

  Oceniono 34 razy 30

  Po obejrzeniu zamierzeń Sejmu mam wrażenie, że PiS wykorzystuje pandemie dla przeforsowania swoich pomysłów i umocnienie swojej władzy, ponadto czyni wszystko aby nawet niepotrzebnie ograniczać Polaków- testuje, a opozycja jest tak słaba jak Kidawa Błóńska. Wyborcy będą siedzieć w domach , pis zmanipuluje bez większego wysiłku wybory tak , by zwyciężył nic nieznaczący Duda, za chwilę nakaz rodzenia potworków … To to co nas czeka.

 • 12gram

  Oceniono 29 razy 27

  Kogoś poj......ało. Przecież tysiące Polaków siedzą w domu podejrzani o zarażenie się i błagają by im zrobić test. Doprosić się nie mogą. A nawet jak im pobiorą próbki, to nie ma kto próbek na czas zbadać, i kolejne tygodnie mijają bez wyniku. A tu nagle policja siłą wchodzi do mieszkania gdzie osoba sama się izoluje?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX