Posprzątał swoje banery wyborcze i zrobił dobry uczynek. "Trafią do schroniska"

Grzegorz Walkiewicz kandydował do rady dzielnicy Praga-Północ z list komitetu Wygra Warszawa Jana Śpiewaka. Po zakończeniu głosowania postanowił przeznaczyć swoje banery wyborcze na szczytny cel. Do akcji zaprosił też innych kandydatów.

Wybory samorządowe za nami, ale miasto wciąż "zdobią" plakaty wyborcze kandydatów, którzy w ostatnich miesiącach kampanii zabiegali o głosy mieszkańców. Jak się okazuje, banery mogą zostać wykorzystane do pomocy bezdomnym zwierzętom.

Wybory samorządowe. Banery wyborcze wspomogą schronisko

Dziś rano kandydat na radnego Grzegorz Walkiewicz poinformował, że posprzątał już swoje plakaty i banery.  "Przepraszam za kampanijne uciążliwości z mojej strony" - napisał na swoim Facebooku.

Po chwili dodał, że zamierza wykorzystać swoje wyborcze banery w szczytnym celu i oddać je do schroniska dla zwierząt. Tam posłużą do ocieplenia psich bud na zimę.

"Wiecie już, że pozdejmowałem swoje banery. Teraz wiecie również co z nimi zrobię. Zaprosiłem do udziału w akcji liderki i liderów wszystkich komitetów startujących na Pradze"- napisał Walkiewicz.

Powyborcze banery trafią do Azylu pod Psim Aniołem. Walkiewicz zaprosił do przyłączenia się do akcji wszystkich kandydatów startujących w wyborach z okręgów wyborczych na Pradze. 

W lecie Polacy masowo porzucają psy. W okresie wakacyjnym aż 30% więcej czworonogów traci dom

Więcej o: