"Zaczął dotykać jej miejsc intymnych". Policja z Konstancina zatrzymała 37-latka

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 37-letniego mężczyznę. Jest podejrzewany o dotykanie małoletniej dziewczynki w miejscach intymnych.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie jednej z galerii handlowych w powiecie piaseczyńskim.

Dotykał miejsc intymnych dziewczynki

Nastoletnia dziewczynka przebywała w galerii handlowej. W pewnym momencie podszedł do niej nieznajomy mężczyzna. "Zaczął dotykać jej miejsc intymnych" - czytamy w komunikacie piaseczyńskiej policji. Dziewczynka uciekła i opowiedziała o zachowaniu mężczyzny swojej matce.

W odnalezieniu sprawcy pomógł monitoring

Sprawa została zgłoszona na policję, a policjanci z Konstancina-Jeziorny starali się zidentyfikować podejrzanego. W tym celu zabezpieczono monitoring z galerii handlowej i z prowadzących do niej ulic. Policjanci rozmawiali też z osobami, które mogły pomóc w identyfikacji mężczyzny. Ostatecznie udało się ustalić, gdzie przebywa. 37-latek został zatrzymany na warszawskiej Pradze. 

"Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy został przekazany do prokuratury rejonowej w Piasecznie" - informuje policja.

Grozi mu do 12 lat więzienia

Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za molestowanie małoletniej dziewczynki może mu grozić od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował też wobec mężczyzny policyjny dozór i zakaz zbliżania się do poszkodowanej dziewczynki na odległość mniejszą niż 100 metrów.

Bielizna, która wykrywa gwałt w czasie rzeczywistym. I powiadamia najbliższych o niebezpieczeństwie

Więcej o: