Neonowy autobus "Witamy w Chippendales" za darmo tylko w styczniu w Warszawie!

Każdego miłośnika neonów i muzyki disco lat 80. z pewnością zachwyci promocja, z jaką wystartowała platforma Disney+. Otóż swoją nową produkcję "Witamy w Chippendales" reklamuje w wyjątkowym autobusie poruszającym się ulicami Warszawy od pierwszych dni emisji, czyli 11 stycznia, aż do 31 stycznia. "Wskocz" do roztańczonego autobusu na jednym z przystanków i spędź miło popołudnie i wieczór.

Darmowa podróż double-deckerem "Witamy w Chippendales" - taka gratka tylko w styczniu w stolicy!

W związku z premierą serialu "Witamy w Chippendales", która miała miejsce 11 stycznia na platformie Disney+, na ulice Warszawy wyruszył autobus double-decker reklamujący produkcję. Niecodziennie mamy szansę przejechać się piętrowym busem, którym na co dzień mogą jeździć londyńczycy. Ten jest nawet lepszy, ponieważ wnętrze stylizowane jest na klub rodem z lat 80. Widoczne są w nim kolorowe neony. W momencie, gdy autobus podjedzie na przystanek Twoją uwagę z pewnością przykuje neonowy napis "Witamy w Chippendales". Nie będą to czcze słowa, bo po wejściu do autobusu poczujesz się naprawdę komfortowo i jednocześnie wczujesz się w czasy, gdy królowało disco. Na dolnym poziomie znajduje się bowiem parkiet, z którego możesz skorzystać, wszak podczas Twojej podróży z głośników cały czas rozbrzmiewać będą hity muzyki tanecznej, do której swoje popisy dawali męscy tancerze z grupy Chippendales. Co więcej, po wejściu do autobusu otrzymasz wodne tatuaże, które również wprawią Cię w klubowy nastrój. W autobusie zobaczysz też plakaty z bohaterami serialu. Autobus będzie przemierzał ulice Warszawy aż do 31 stycznia. Masz jeszcze zatem trochę czasu, by skorzystać z tej wyjątkowej atrakcji. 

Rozkład jazdy imprezowego busa "Witamy w Chippendales", czyli gdzie ta impreza?

Chcesz włączyć się do zabawy z innymi miłośnikami disco lat 80. w wyjątkowym autobusie? Na pewno interesuje Cię, gdzie możesz go spotkać. Autobus kursuje  do końca stycznia, z wyłączeniem 18 i 25 stycznia, w godzinach od 16.00 do 23.00 na trasie Pl. Wilsona- Pl. Zawiszy, a także Rondo Daszyńskiego - Plac Wilsona. To świetna okazja, by w rytmie disco podziwiać wieczorną panoramę Warszawy. Właśnie tym autobusem możesz też dotrzeć na dowolną imprezę odbywającą się w styczniu w Warszawie.