Innowacyjna sieć fitness otworzy klub na Ochocie.

O północy z 9 na 10 listopada w centrum handlowym Atrium Reduta otwarty zostanie klub CityFit. Sieć fitness nagrodzona tytułem "Innowacja Branży Fitness" oferuje dostęp 24h/7, sprzęt treningowy topowych marek, zajęcia fitness w cenie karnetu - a to wszystko bez podpisywania długoterminowej umowy i w specjalnej cenie na start.

Klub zaskakuje już od wejścia. Zamiast tradycyjnej recepcji mamy specjalne portale, które umożliwiają dostęp na podstawie skanu wybranych punktów na mapie palca (nie mylić z odciskami). "- Nasz system dostępu umożliwia korzystanie w klubu 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Klubowicz nie musi pamiętać o noszeniu karty członkowskiej, a my mając pełną kontrolę nad tym kto w danym momencie przebywa na treningu, możemy zapewnić klubowiczom komfort i bezpieczeństwo nawet w czasie, gdy klub funkcjonuje w trybie bezobsługowym, na przykład w nocy lub podczas świąt." - mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.

Wnętrze podzielone zostało na 8 stref aktywności, wśród których znajdują się sala do grupowych zajęć fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn oporowych, strefa funkcjonalna, strefa warm up i cool down oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu. Do dyspozycji klubowiczów oddanych zostanie około 300 urządzeń renomowanych marek (m.in. Matrix, TechnoGym, Training Show Room i Escape Fitness). Ćwiczyć będzie można już od 16. roku życia - indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu.

"- Osoby początkujące zapraszamy na zajęcia wprowadzające IntroFit, na których zapoznamy je z topografią klubu oraz pokażemy jak prawidłowo obsługiwać maszyny w poszczególnych strefach." - dodaje przedstawicielka sieci.

W klubie organizowane będą również dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem. Klubowicze będą korzystać również z udogodnień takich jak nowoczesne urządzenia do pomiaru postępów treningowych, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy strefa relaksu, w której można podgrzać i zjeść posiłek po treningu.

Osoby, które na trening przyjeżdżają samochodem, zyskują również 3 godziny bezpłatnego parkingu w CH Atrium Reduta. Sieć CityFit stawia na pełną dostępność 24/7, dlatego duża część procesu obsługi klienta realizowana jest online.

"- Począwszy od zakupu karnetów po rezerwację miejsc na zajęcia grupowe czy zamrożenie karnetu na czas wyjazdu na wakacje - to wszystko nasi klubowicze robią zdalnie przez internet. Szybko i wygodnie, z dowolnego miejsca, w którym się aktualnie znajdują." - tłumaczy Karolina Bałaban. Do tego dochodzi przyjazna polityka członkowska - niskie ceny karnetów, brak długoterminowych umów czy gwarancja niezmienności ceny przez cały czas uczęszczania do klubu.

Okazja na start

Otwarcie klubu nastąpi o północy z 9 na 10 listopada, ale karnet do klubu można kupić już teraz na www.cityfit.pl . Na start sieć przygotowała specjalną promocję cenową: do końca roku trenować będzie można za 1 złoty, a dodatkowo marka nie pobiera opłaty wpisowej. Po tym okresie osoby, które zapiszą się już teraz trenować będą za 99,95 złotych miesięcznie - z gwarancją stałej ceny przez cały okres członkostwa. W cenie karnetu otrzymujemy pełen i nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Więcej informacji i zakup karnetu: www.reduta.cityfit.pl

Lokalizacja : CityFit Warszawa Reduta, CH Atrium Reduta, Al. Jerozolimskie 148

Otwarcie : 9/10 listopada 2018 r. o północy