Lubisz dokumentować wspomnienia? W CEWE znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

14 września, wraz z otwarciem Galerii Północnej w Warszawie, otwiera się pierwszy w Polsce sklep CEWE. To właściciel marki FOTOJOKER, która w Warszawie ma już wiele punktów. W CEWE znajdziesz produkty, które z pewnością ucieszą wielbicieli wywoływania zdjęć czy dokumentowania wspomnień. Warto zaznaczyć, że sklep CEWE w Galerii Północnej będzie jedynym w Polsce, a jego lifestylowy charakter bez wątpienia usatysfakcjonuje klientów ceniących najwyższą jakość oraz możliwość sprawdzenia jej na miejscu. Zobacz, jakie atrakcje czekają na klientów, którzy odwiedzą salon CEWE podczas weekendowego otwarcia Galerii Północnej. Dołącz do wielbicieli najwyższej jakości w branży fotograficznej i przekonaj się, że produkty marki CEWE zasługują na Twoją uwagę!

11 1

Najwyższej jakości foto-usługi, sprzęt i akcesoria

W salonie CEWE na klientów czeka szeroki wachlarz usług i produktów. Pośród z nich znajdziesz m.in. fotousługi, dzięki którym wywołanie świetnej jakości zdjęć czy stworzenie niebanalnej fotoksiążki nie będzie wyzwaniem. CEWE FOTOPLAKATY, CEWE FOTOKSIĄŻKI, CEWE FOTOKARTKI, CEWE FOTOOBRAZY czy CEWE FOTOKALENDARZE i inne FOTOPREZENTY to tylko niektóre z usług, jakie zrealizujesz w warszawskim salonie. Do dyspozycji masz również najlepszy sprzęt i wiele akcesoriów fotograficznych. Otwierając pierwszy salon w Polsce, CEWE stawia przede wszystkim na najwyższą jakość, zadowolenie klientów oraz profesjonalne doradztwo. Podczas zakupów możesz liczyć na pomoc w zakresie dopasowania odpowiednieago produktu oraz przedstawienie najlepszych opcji dla Ciebie. Przyjdź i zobacz najwyższą jakość w praktyce!

Promocje na otwarcie - nie możesz tego przegapić!

W dniu otwarcia pierwszego w Polsce salonu CEWE, jak i przez cały weekend otwarcia Galerii Północnej, na klientów czekają świetne promocje i okazje cenowe, dzięki którym kolekcjonowanie wspomnień będzie jeszcze przyjemniejsze. Przykładowo, podczas zakupów otrzymasz aż do 50% zniżki na sprzęt różnego rodzaju oraz zniżki na akcesoria, z czego wiele z nich, po spełnieniu określonych warunków, kupisz za symboliczną złotówkę. Co więcej, 100 pierwszych klientów otrzyma od firmy bony na darmowe FOTOSKIĄŻKI CEWE, będące numerem 1. w Europie. Jeśli jeszcze nie przekonałeś się do wywołania zdjęć w formie fotoksiążki, darmowe bony z pewnością pomogą Ci wypróbować ten sposób na kolekcjonowanie wspomnień! W dniu otwarcia salonu każdy klient będzie mógł skorzystać również z oferty wywoływania zdjęć natychmiastowych - przy 50 zdjęciach zapłacisz jedynie 0,39 groszy za sztukę!

A może ciekawe warsztaty? Spróbuj koniecznie!

Otwarcie pierwszego w Polsce salonu CEWE w Galerii Północnej to również doskonała okazja do wzięcia udziału w ciekawych wydarzeniach. Pasjonatom fotografii z pewnością przypadną do gustu warsztaty fotograficzne, prowadzone przez profesjonalnych fotografów najlepszych i cenionych na rynku firm fotograficznych. Co więcej, przez cały weekend otwarcia galerii będzie można wziąć udział w warsztatach srapbookingowych. Osoby uwielbiające tego typu technikę tworzenia kartek i ozdób z pewnością zdobędą nowe umiejętności i rozwiną swój talent. Wrześniowy weekend otwarcia galerii to prawdziwa gratka dla miłośników fotografii - koniecznie skorzystaj ze świetnej oferty rozmaitych wydarzeń! W salonie CEWE będziesz mógł na miejscu zapoznać się z najwyższą jakością poszczególnych produktów. Dzięki profesjonalnej obsłudze z pewnością znajdziesz fotoprodukty i sprzęt dla siebie, korzystając jednocześnie z atrakcyjnych cen. Potrzebujesz zdjęć do dokumentów? Salon CEWE oferuje również studio fotograficzne, w którym robione będą profesjonalne zdjęcia tego typu. Nie przegap najlepszych okazji cenowych i wyjątkowych wydarzeń. Przyjdź 14.09 do Galerii Północnej i poznaj najwyższą jakość produktów CEWE! Więcej informacji na temat otwarcia znajdziesz się na stronie: https://www.cewe.pl/