Zostań gwiazdą z okazji 11. Urodzin Arkadii

Konkurs młodych talentów i koncert Margaret, pokaz fajerwerków, wielka Noc Zakupów oraz gry i zabawy, w których do wygrania będzie nawet 11 tys. złotych. To wszystko i moc innych atrakcji czeka na naszych gości podczas 11. Urodzin Arkadii w weekend 10-11 października.

Impreza rozpocznie się w sobotę o 12:10 przeglądem twórczości młodych artystów "Bądź muzyczną gwiazdą Arkadii". Podczas występów goście zdecydują, który spośród czterech wybranych w eliminacjach zespołów i wykonawców wygra 3 tys. zł oraz wystąpi jako suport przed niedzielną gwiazdą - Margaret, autorką takich przebojów, jak Thank You Very Much czy Start a Fire. Ostatni singiel piosenkarki - Heartbeat - trafił na listę dwudziestu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach, a sama artystka jest laureatką m.in. nagród: Eska Music Awards i SuperJedynek.

Ponadto w sobotę wystartuje gra "Bądź gwiazdą Arkadii". Zabawa, w której do wygrania będzie 11 tys. złotych brutto, zacznie się w samo południe (jednak dołączyć do niej można będzie w dowolnym momencie do niedzieli, do godz. 15:00). Żeby w niej uczestniczyć, wystarczy wejść na wskazaną stronę www i założyć swój profil. Kolejny krok to zaliczenie czterech zadań w różnych częściach centrum handlowego. Nagrodę zdobędzie uczestnik, którego profil otrzyma największą liczbę polubień podczas głosowania internetowego oraz w punktach zlokalizowanych na terenie Arkadii.

Osobny konkurs z okazji urodzin Arkadia prowadzi już na Instagramie. Aby walczyć o 1111 złotych, wystarczy zrobić sobie zabawne zdjęcie z arkadyjskimi mimami lub rowerzystami, odwiedzającymi okolice Arkadii, i opublikować je w serwisie jako publiczne z hasztagami "#11arkadia" i "#gwiazdyarkadii". Konkurs trwa do 10 października.

W urodzinowy weekend dla najmłodszych klientów zorganizowane zostaną strefy zabaw: multimedialna - z grami dla starszych i młodszych - plac zabaw z wykwalifikowanym animatorem, dbającym o twórczą zabawę maluchów, oraz sekcja z kultowymi klockami Lego. Chętni będą mogli zaprojektować własną koszulkę w specjalnej strefie artystycznej.

O każdej pełnej godzinie na scenie będzie również wręczany bon na 110 zł. Szansę na jego zdobycie ma każdy, kto weźmie udział w jednym z licznych minikonkursów.

Urodziny Arkadii w sobotę o 20:30 uświetni spektakularny pokaz sztucznych ogni. Po jego zakończeniu ze sceny zostanie spuszczonych 3 tys. balonów z 111 nagrodami. Od godz. 21.00 do północy potrwa Noc Zakupów z rabatami specjalnie przygotowanymi przez arkadyjskie sklepy.

W niedzielę o 16:00 zostaną ogłoszone wyniki gry miejskiej, której zwycięzca otrzyma 11 tys. złotych brutto, a o 17:00 rozpocznie się koncert Margaret. Po koncercie gwiazda spotka się z fanami i będzie podpisywać płyty oraz zdjęcia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.gwiazdyarkadii.pl .

Impreza rozpocznie się w sobotę o 12:10 przeglądem twórczości młodych artystów "Bądź muzyczną gwiazdą Arkadii" . Podczas występów goście zdecydują, który spośród czterech wybranych w eliminacjach zespołów i wykonawców wygra 3 tys. zł oraz wystąpi jako suport przed niedzielną gwiazdą - Margaret , autorką takich przebojów, jak Thank You Very Much czy Start a Fire. Ostatni singiel piosenkarki - Heartbeat - trafił na listę dwudziestu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach, a sama artystka jest laureatką m.in. nagród: Eska Music Awards i SuperJedynek.

urodziny Arkadiiurodziny Arkadii mat. partnera mat. partnera

Ponadto w sobotę wystartuje gra "Bądź gwiazdą Arkadii" . Zabawa, w której do wygrania będzie 11 tys. złotych brutto , zacznie się w samo południe (jednak dołączyć do niej można będzie w dowolnym momencie do niedzieli, do godz. 15:00). Żeby w niej uczestniczyć, wystarczy wejść na wskazaną stronę www i założyć swój profil. Kolejny krok to zaliczenie czterech zadań w różnych częściach centrum handlowego. Nagrodę zdobędzie uczestnik, którego profil otrzyma największą liczbę polubień podczas głosowania internetowego oraz w punktach zlokalizowanych na terenie Arkadii.

Osobny konkurs z okazji urodzin Arkadia prowadzi już na Instagramie . Aby walczyć o 1111 złotych, wystarczy zrobić sobie zabawne zdjęcie z arkadyjskimi mimam i lub rowerzystami , odwiedzającymi okolice Arkadii, i opublikować je w serwisie jako publiczne z hasztagami "#11arkadia" i "#gwiazdyarkadii". Konkurs trwa do 10 października.

W urodzinowy weekend dla najmłodszych klientów zorganizowane zostaną strefy zabaw : multimedialna - z grami dla starszych i młodszych - plac zabaw z wykwalifikowanym animatorem, dbającym o twórczą zabawę maluchów, oraz sekcja z kultowymi klockami Lego. Chętni będą mogli zaprojektować własną koszulkę w specjalnej strefie artystycznej.

O każdej pełnej godzinie na scenie będzie również wręczany bon na 110 zł. Szansę na jego zdobycie ma każdy, kto weźmie udział w jednym z licznych minikonkursów.

Urodziny Arkadii w sobotę o 20:30 uświetni spektakularny pokaz sztucznych ogni . Po jego zakończeniu ze sceny zostanie spuszczonych 3 tys. balonów z 111 nagrodami. Od godz. 21.00 do północy potrwa Noc Zakupów z rabatami specjalnie przygotowanymi przez arkadyjskie sklepy.

urodziny Arkadiiurodziny Arkadii mat. partnera mat. partnera

W niedzielę o 16:00 zostaną ogłoszone wyniki gry miejskiej, której zwycięzca otrzyma 11 tys. złotych brutto, a o 17:00 rozpocznie się koncert Margaret. Po koncercie gwiazda spotka się z fanami i będzie podpisywać płyty oraz zdjęcia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.gwiazdyarkadii.pl .

Więcej o: