Komentarze (89)
Nareszcie! Jest historyczna decyzja w sprawie muzeum przy Pałacu Kultury. "Mamy to!"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • re_x

  Oceniono 16 razy 2

  taaak, mamy to...wystarczy jedno pozwolenie na budowę i będzie można zabudować cały plac w imię dobrego sąsiedztwa!w moim mieście były tereny nie do ruszenia-najpierw powstał tam kościół...teraz jest zabudowany blokami...deweloperzy zarobili

 • robmonic

  Oceniono 24 razy 2

  w tym miejscu bardziej potrzebne jest museum o polocauscie!!!!

 • Albin Kolano

  Oceniono 1 raz 1

  Nie podoba mi sie to muzeum. Dwa zwykłe klocki banalne i prostackie w takim miejscu? Pomysł wieje taniością. W takim miejscu w samym sercu Stolicy i przy ogromie pałacu kultury i imponującą fasadą hotelu Polonia i okolicą takie badziewne muzeum to po prostu szok i żal. Taniość, niedoinwestowanie i wstyd dla Warszawy. Wogole ale to wogóle nie pasuje. Zwolnić tego co pozwala tak oszpecić i zamknąć plac defilad. Niech zostanie już lepiej jak jest. Ludzie no jak to wygląda paskudnie.. Tam powinnen być wolny teren dla ludzi dla oddechu miejskiego i Przestrzeń, PKiN wyczyszczą kiedyś, do tego Kosteczka brukowa ładna, żywopłoty lub parczek z ławkami a nie to gó..o!

 • chelmiak

  Oceniono 1 raz 1

  A ile ludzi się nagromadziło przed tym śmiałym i dopracowanym dziełem architektonicznym. I tyle ruchu. I biegają w tą i wewtą.

 • pogra55

  Oceniono 3 razy 1

  Jeszcze jedno cudo architektury modernistycznej.Oryginalny, niebywale europejski sześcian sztuki ,obok koronkowego pałacu Stalina .Jakiż kontrast .Bez okien,a może i bez klamek?Nie ma forsy na nic :na służbę zdrowia,szkolnictwo ,emerytury,nawet na utrzymanie istniejących obiektów kultury ,a władcy proponują nowe muzea za miliony.Łatwo jest wydawać nieswoje pieniądze i nie martwić się co będzie po nas.Chociażby potop?

 • f1909

  Oceniono 3 razy 1

  A ja myślałem że ta sprawa to już dawno poszła w zapomnienie ? -- Budowanie tego badziewia architektonicznego to kolejna klęska Bufetowej !? -- Ona rzeczywiście może mieć jakieś problemy zdrowotne ? -- W związku z tym należy traktować decyzje tej baby jako nieodpowiedzialne !!!

 • avensis77

  Oceniono 1 raz 1

  Tera ino poswiecic ziemnie i budowac. Amen.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 5 razy 1

  MSN, TRW, to gdzie do cholery będzie ten park?

  Bufetowa: "Z pewnością jest to jedna z najbardziej oczekiwanych przez mieszkańców inwestycji kulturalnych w stolicy"

  Ja jej nie wyczekuję. Podobną "sztukę" mogę sobie obejrzeć w IKEI.

 • Oceniono 15 razy 1

  Miliony złotych zmarnowane na kolejny bezużyteczny budynek, który trzeba będzie utrzymywać. A to wszystko po to żeby kilku głupków przyszło pocmokać przy lampce wina oglądając kolorowe plamy na płótnie czy trochę złomu pospawanego fantazyjnie przez jakiegoś czuba z "wizją".

 • canaris1

  Oceniono 11 razy 1

  Skoro podpisała dzisiaj 22 lutego to chyba nie ma mowy o prawomocnej decyzji. Przyjaciel Beksińskiego chciał podarować kilkadziesiąt jego obrazów Warszawie to HGW odmówiła bo niby nie ma miejsca.

 • Jarek kolonko

  Oceniono 2 razy 0

  Na miłość Boską! !!! powstrzymać budowę tego KREMATORIUM !!!!!

 • pogra55

  Oceniono 6 razy 0

  To jest barak na miarę naszych czasów.Symbol piękna, niczym Świątynia Opatrzności Bożej .

 • oczy_argusa

  Oceniono 4 razy 0

  Mam pytanie: kto za to będzie płacił? Są jacyś sponsorzy?
  Architektoniczne nieporozumienie za gigantyczne pieniądze. Utrzymanie będzie kosztowało krocie a polska sztuka współczesna nadal się będzie zwijać. No, chyba, że Nieznalska albo Wójcik "zachwycą" mieszkańców Warszawy oczekujących z wytęsknieniem kontaktu ze sztuką.

 • rave8

  Oceniono 3 razy -1

  Wina Kaczyńskiego i tajny spisek Rydzyka. Lemingi już wiedzą!

 • radeczek64

  Oceniono 5 razy -1

  Z czego si HGW cieszysz?Na koniec zeszpeciłaś Warszawę!

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 3 razy -1

  W tym pudle docelowo będzie "Biedronka"?
  Przecież "Muzeum Sztuki Nowoczesnej" z "nowoczesnymi" bohomazami będzie puste i deficytowe.
  Jest okazja aby zarobić.

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 13 razy -1

  A odpowiednio duży parking to gdzie jak zwykle zabierane jest miejsce kierowcom i nic za to nie dostajemy!

 • robmonic

  Oceniono 26 razy -2

  to glupota HGW ktora niedlugo odchodzi. Taka inwestycje sierobi wraz a koordynacja planowania przestrzennego tego terenu. To wbijanie szpili nastepnemu....

 • oczy_argusa

  Oceniono 28 razy -2

  "Z pewnością jest to jedna z najbardziej oczekiwanych przez mieszkańców inwestycji kulturalnych w stolicy, kolejny ważny element w przestrzeni miasta. To jeden z naszych flagowych projektów, o ogromnym znaczeniu dla rozwoju Warszawy - mówiła prezydent stolicy"
  Yes, yes, yes! Mieszkańcy Warszawy są zachwyceni! Najpotrzebniejsza inwestycja, na którą wszyscy czekali z utęsknieniem pragnąc, jak kania dżdżu, kontaktu ze sztuką nowoczesną.
  Mam pytanie: kto za to będzie płacił? Są jacyś sponsorzy?

 • Oceniono 3 razy -3

  Dlaczego nie realizuje się zwycięskiego projektu?! To nasza nowa specjalność?! Ze Świątynia Opatrznosci było tak samo: jeden wygrał, a zbudowano co innego.
  Niech jednak w końcu powstanie, bo to wstyd, że w mieście z takimi aspiracjami do tej pory nie ma Muzeum Sztuki Współczesnej!
  Tylko trzymajcie od niego z dala polityków!!!

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 25 razy -9

  >"Mamy to! Podpisałam pozwolenie na budowę MSN na pl. Defilad. Dziękuję wszystkim >zaangażowanym w projekt!" - napisała w czwartek na Twitterze Hanna Gronkiewicz-Waltz.

  A baba nadal psuje i psuje.
  Ile jeszcze czasu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX