Nowy aparthotel powstaje w Alejach Jerozolimskich. Zarządza nim... Radosław Majdan

Radosław Majdan został dyrektorem zarządzającym nowego aparthotelu J.W. Construction Holding w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Będzie można kupić tam mieszkanie i wynająć je na krótszy bądź dłuższy termin.

J.W. Construction Holding zakończył budowę Apartamentów Varsovia Jerozolimskie w Warszawie. W środku jest 115 lokali o powierzchni od 21 do 60 metrów kwadratowych. Do sprzedaży trafią w połowie czerwca. Dyrektorem projektu jest były piłkarz Radosław Majdan.

Pokój hotelowy czy mieszkanie pod wynajem

Budynek będzie aparthotelem. Co to oznacza? - Apartamenty Varsovia łączą funkcję tradycyjnego pokoju hotelowego z ideą inwestowania w mieszkania pod wynajem - mówiła "Gazecie Wyborczej" Małgorzata Ostrowska, członek zarządu J.W. Construction.

Pokoje będą mogli kupować prywatni inwestorzy, ale zarządzać nimi będzie inwestor pierwotny. On będzie zapewniał hotelowi gości, dbał o nich i wypłacał partnerowi określoną stopę zysku z najmu.

Ceny w zależności od pory roku

- Liczymy m.in. na biznesmenów, którzy przyjeżdżają do Warszawy w interesach, pracowników przyjeżdżających na szkolenia i turystów - powiedział podczas konferencji prasowej Majdan. Pokój będzie można wynająć zarówno na jedną dobę jak i na kilka miesięcy. Ceny mają się zaczynać od 240 zł za mniejsze lokale i od 320 zł za większe. Będą też zmieniać się w zależności od pory roku (w wakacje drożej).

Jak możemy przeczytać na stronie inwestycji, do dyspozycji gości będzie całodobowa recepcja, concierge, room-service i dwupoziomowy parking podziemny na 77 miejsc. Apartamenty objęte będą serwisem pięciogwiazdkowego hotelu.

Tworzą marionetki wielkości kamienic. Spektakle tego teatru ulicznego przyciągają widzów z całego świata

Więcej o: