Robert Lewandowski wybuduje w Warszawie luksusową klinikę?

Światowej sławy sportowiec odnosi sukcesy nie tylko na boisku piłkarskim. W mediach krąży informacja, że Robert Lewandowski rzekomo ma w Warszawie otworzyć luksusową klinikę sportową. Prezes klubu, w którym ma powstać klinika, nic jednak nie wie o planach piłkarza.

Trwa dobra passa Roberta Lewandowskiego. Sportowiec zarabia krocie dzięki błyskotliwej karierze piłkarskiej. Ale nie zamierza spoczywać na laurach, a majątek pomnaża, inwestując go w nieruchomości. 

Lewandowski już wcześniej zaangażował się w aktywność deweloperską i w ramach spółki z firmą LS Investment zaczął budowę budynków mieszkalnych w Warszawie. Jest również właścicielem apartamentu w słynnym "Żaglu Liebeskinda" - Złotej 44, który prawdopodobnie przeznaczy na wynajem.

Teraz, jak podaje "Super Express", gwiazda Bayern Monachium ma wybudować w Warszawie klinikę sportową. Lecznica, jak czytamy, ma być inwestycją luksusową, wzorowaną na projektach niemieckich, gdzie leczone są przede wszystkim sportowe sławy. 

Specjalistyczna klinika ma powstać w przyszłym roku w okolicach Parku Szczęśliwickiego, na obiektach Warszawskiego Klubu Tenisowego Mera.

Skontaktowaliśmy się z prezesem klubu Piotrem Bartosiakiem, aby potwierdzić tę informację. Jak powiedział prezes, o planach na budowę kliniki w klubie Mera dowiedział się z mediów. Nie potwierdził ani nie zaprzeczył jednak, że takich planów Robert Lewandowski nie snuje.

Managerka Roberta Lewandowskiego, Monika Rebizant, na nasze zapytanie odnośnie do kliniki odpowiedziała krótko: "Nie komentujemy medialnych doniesień na ten temat".

Miniony rok był dla Lewandowskiego wyjątkowo szczęśliwy. Z wynikiem 30 goli został królem strzelców Bundesligi, doprowadził polską drużynę do finałów mistrzów mistrzostw Europy. Sensację wzbudziła niedawna informacja, iż z żoną Anną spodziewają się dziecka.

Zobacz także WIDEO: Anna Lewandowska jest w ciąży! Robert Lewandowski poinformował o tym w wyjątkowy sposób

Budowa luksusowej kliniki sportowej w Warszawie to dobry pomysł?
Więcej o: