Na Mokotowie powstanie nowoczesne centrum. Wizualizacje robią wrażenie!

Nowoczesne centrum przechowywania i przetwarzania danych ma powstać w biznesowej części Mokotowa. Obejrzyjcie wizualizacje. Robią wrażenie!

Kolorowy budynek stanie przy ul. Konstruktorskiej. Budynek ma mieć formę sześcianu o wymiarach 25 na 52 metry. Łączna powierzchnia wyniesie 15 tys. metrów kwadratowych. Bryłę pokryją kolorowe, podświetlane panele, które niewątpliwie przykują uwagę przechodniów. 

Nowoczesne centrum przechowywania i przetwarzania danychNowoczesne centrum przechowywania i przetwarzania danych mat. prasowe

Cztery z pięciu pięter zajmą serwery. Na parterze znajdzie się recepcja dla gości, lobby i siedziba ochrony. 

Jak podkreśla firma Adgar, do której należał będzie obiekt:

Budynek będzie połączeniem najnowocześniejszych technologii, najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz odważnej, współczesnej architektury.

Autorem projektu jest pracownia HRA Architekci, odpowiedzialna za wygląd większości budynków firmy. 

Nowoczesne centrum przechowywania i przetwarzania danychNowoczesne centrum przechowywania i przetwarzania danych mat. prasowe

Dyrektor generalny firmy, wyjaśniając skąd pomysł na tę inwestycję, podkreśla, że zgodnie ze swoją strategią oraz w oparciu o doświadczenie na międzynarodowych rynkach, firma wprowadza na polski rynek rozwiązania, które mają wspierać rozwój biznesu.

Stąd nasza decyzja o budowie Data Center, które jest odpowiedzią na oczekiwania globalnych firm, poszukujących najnowocześniejszej infrastruktury do przechowywania i przetwarzania danych – do tej pory niedostępnej w stolicy Polski w planowanym przez nas kształcie. Jestem przekonany, że Warszawa, która od lat umacnia swoją pozycję w biznesie, dzięki naszej inwestycji stanie się jeszcze atrakcyjniejszym rynkiem dla dużych międzynarodowych korporacji.
Więcej o: