Polski Bus wyruszy z nowej lokalizacji!

Od 15 grudnia pasażerowie polskiego busa wyruszą w podróż z nowej lokalizacji. Nowy przystanek pojawi się w samym centrum Warszawy.

Do tej pory osoby, które wybierały się w podróż, korzystając z usług Polskiego Busa, miały w Warszawie do wyboru dwa punkty startowe: na Dworcu Metro Młociny i przy stacji metra Wilanowska. Za dwa tygodnie, a konkretnie 15 grudnia, przewoźnik wprowadzi nowy przystanek: na placu Defilad.

Nowy przystanek dedykowany będzie autokarom kursującym na 2 trasach:  Warszawa – Radom – Ostrowiec Św. – Rzeszów oraz Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna – Kielce. Pojawią się również nowe możliwości podróżowania pomiędzy stolicą a Rzeszowem. Włączone zostaną dwa kursy, które do tej pory kończyły się w Sandomierzu. Autokary kursujące na tych trasach zatrzymają się też na przystanku Dworzec Metro Młociny.

Dyrektor marketingu Polskiego Busa, Piotr Pogonowski, podkreśla:

Na początku roku przeprowadziliśmy badanie opinii wśród naszych klientów, pytając o wymarzoną lokalizację przystanku w Warszawie. Najwięcej głosów zebrał Plac Defilad. Z wielką przyjemnością i satysfakcją informuję pasażerów z Warszawy, Rzeszowa, Radomia, Sandomierza, Skarżyska Kamiennej, Ostrowca Św. i Kielc, że od 15 grudnia będziemy się zatrzymywać w samym centrum stolicy! Dodatkową nowością jest jeszcze więcej kursów z Warszawy do Rzeszowa, co powinno szczególnie ucieszyć mieszkańców Podkarpacia.

Polski Bus cieszy się niemałym zainteresowaniem warszawiaków dzięki atrakcyjnym cenom biletów. W przypadku promocji można je upolować już za kilka złotych. 

Korzystasz z usług Polskiego Busa?
Więcej o: