W Warszawie powstaje drugie Miasteczko Wilanów! "Mieszkania, kawiarnie, centrum handlowe"

- Będzie to miasteczko na kształt Miasteczka Wilanów - z mieszkaniami, kawiarniami, usługami oraz centrum handlowym. Pod koniec 2017 r. oddajemy do użytku pierwszy budynek - informuje biuro ds. promocji Miasteczka Wawer.

W zeszłym tygodniu rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w inwestycji na Wawrze - Miasteczko Wawer. Jak informuje deweloper, będzie to osiedle na kształt Miasteczka Wilanów, lecz jak podkreśliła Patrycja Gałan z biura promocji, z dużo tańszymi mieszkaniami. - Wilanów to droga dzielnica, w Miasteczku Wawer mieszkania objęte są dostępnych programem Mieszkanie Dla Młodych. Już są zapytania o mieszkania, więc liczymy, że do końca tego roku dokonamy kilku transakcji - informuje.

Miasteczko WawerMiasteczko Wawer materiały dewelopera

Miasteczko Wawer to pierwszy projekt deweloperski w tej części stolicy na tak dużą skalę. - W ramach inwestycji docelowo ma powstać ok 1000 mieszkań, w Miasteczku Wawer zamieszka około 3 tysięcy osób. Zatem tak - to bardzo duża inwestycja przypominająca Miasteczko Wilanów - mówi Patrycja Gałan.

Ceny za mieszkania są różne. Najtańsze mieszkanie dwupokojowe jest w cenie ok. 268 tys. zł, najdroższe dwupokojowe w cenie prawie 378 tys. zł.  

Zakończenie budowy I etapu, czyli pierwszego budynku, planowane jest na przełom września i października 2017 roku. - Według obecnych planów łącznie ma powstać pięć budynków. Nie znamy jeszcze dokładnej daty zakończenia całej inwestycji - informuje Gałan.

Miasteczko WawerMiasteczko Wawer materiały dewelopera

Miasteczko Wawer wyróżnia to, że znajduje się tuż przy ogromnym lesie. Jak podkreśla Gałan, osiedle powstaje na pustym terenie, podczas budowy nie ucierpi ani jedno drzewo, Wiele mieszkań w związku z tym ma widok na las. Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy - aż 1/3 powierzchni stanowią grunty leśne. 

Osiedle powstaje dokładnie u zbiegu ulic Bysławskiej i Poezji. Znajduje się tu 60 km tras rowerowych, liczne ścieżki spacerowe. Stacja SKM Falenica znajduje się w odległości 3 minut jazdy samochodem. Podróż z Wawra do centrum trwa ok. 25 minut.

Czy mógłbyś zamieszkać na takim osiedlu jak Miasteczko Wawer?
Więcej o: