Tak będzie wyglądał Plac Europejski. Otwarcie już w Noc Muzeów! [ZDJĘCIA]

Już w ten weekend oficjalnie otwarty zostanie Plac Europejski. To zupełnie nowa miejska przestrzeń wypełniona fontannami, zielenią i miejscem dla kultury i sztuki - pisze Ghelamco.

Plac EuropejskiPlac Europejski materiały inwestora

materiały inwestora

Otwarcie Placu Europejskiego już 14 maja w Noc Muzeów. Firma Ghelamco - inicjator projektu i deweloper Warsaw Spire, zaprasza na inauguracyjną wystawę w pasażu sztuki Art Walk, odsłonięcie 2 wielkich murali światowej sławy artystów, teatr uliczny oraz pokazy fontann i spektakularnych mappingów. Dla pierwszych gości placu Europejskiego deweloper przewidział prezenty - kawę i kubki z hasłem Kocham Warszawę. Atrakcje rozpoczną się o 21:00.

Plac EuropejskiPlac Europejski materiały inwestora materiały inwestora

Spodobało ci się? Polub nas

Plac Europejski jest dwukrotnie większy od placu Zamkowego, powstał u stóp jednej z największych inwestycji biurowej w kraju - Warsaw Spire. - To pierwszy tej skali miejski plac w stolicy, spójnie zaprojektowany i zrealizowany przez dewelopera na prywatnej działce, który będzie oddany do dyspozycji wszystkich mieszkańców miasta - pisze Ghelamco.

Plac EuropejskiPlac Europejski materiały inwestora materiały inwestora

Plac EuropejskiPlac Europejski Materiały inwestora Materiały inwestora

Plac Europejski ma być idealnym miejsce na chwilę relaksu, biznesowy lunch czy spotkanie z rodziną i przyjaciółmi w wypełnionym zieleniom i fontannami centrum Warszawy. Czy rzeczywiście przyciągnie warszawiaków? Bardzo na to liczymy, zwłaszcza że w naszym mieście wciąż bardzo niewiele tego typu przestrzeni publicznych.

Więcej o: