22 października otwarcie galerii handlowej plac Vogla. Nowe miejsce na zakupy w Wilanowie

Plac Vogla to nowa jednopiętrowa galeria handlowa na Zawadach w Wilanowie. W niej między innymi delikatesy Alma.

Spodobało ci się? Polub nas

Największym najemcą Placu Vogla są delikatesy Alma, które zajmą aż 1,5 tys. m kw. Oprócz delikatesów pojawi się również drogeria Rossmann, salonik prasowy Kolportera, sklep mięsny Wierzejki, sklep wielobranżowy Pepco i salon fryzjersko-kosmetyczny Lok&Roll.

Budowa zaczęła się w marcu 2015. Galeria stanęła przy ulicy Vogla, Sytej i Zaściankowej. Powierzchnia handlowa Placu Vogla to aż 5000 metrów kwadratowych.

Plac VoglaPlac Vogla Plac Vogla Plac Vogla

Projektantami budynku są architekci z pracowni Arch Magic, jego konstrukcją zajmuje się firma Erbud z Warszawy, natomiast inwestorem jest firma Ghelamco Poland z Warszawy. Niedaleko stoją Apartamenty Zaściankowa, Apartamenty Syta 122 oraz Osiedle Zaściankowa.

Plac VoglaPlac Vogla Plac Vogla Plac Vogla

Organizatorzy otwarcia Placu Vogla zapewniają odwiedzającym masę atrakcji: w czwartek od godz. 11 odbędą się m.in. warsztaty dyniowe dla najmłodszych. W sobotę będą: zabawy łączące pokolenia, gigantyczne bańki mydlane, malowanie twarzy, zaś w niedzielę pokazy eksperymentów chemicznych, roboty z papieru, warsztat recyklingu i wspólne budowanie kreatywnych zabawek.

Więcej o: