"Piwo i cheesy free dla pierwszych 100 osób!" Bobby Burger obchodzi swoje 3. urodziny

Są na rynku już od trzech lat i ani im się śni zwijać manatki. W krótkiej rozmowie z metrowarszawa.pl jeden z twórców Bobby Burgera opowiada, jak to jest być weteranem ery burgerowej! A już 11 września impreza z okazji 3. urodzin Bobby Burgera. Piwo i cheesy za free dla pierwszych 100 osób.

Spodobało ci się? Polub nas

Jak się czujecie jako ojcowie ery burgera?

Olek: Bardziej czujemy się jako weterani ery burgerowej , która według nas już przeminęła. Jedzeniu burgerów wpisało się na stałe w menu Polaków, podobnie jak wcześniej pizza czy sushi. W okresie boomu na burgery w Warszawie było około 40 burgerowni. Teraz Bobby ma 20 lokali w Warszawie, a burgerowni jest może w sumie jakieś 30. Planujemy otwierać kolejne lokale, jak nie w W-wie, to w innych miastach. Poza stolicą jesteśmy w Krakowie, Sopocie, Gdyni, Gdańsku, Nowym Sączu, Bydgoszczy. Niedługo otworzymy się we Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Toruniu.

Który burger (oprócz własnego) uważacie za najlepszy w Warszawie? Tylko szczerze!

- Jadaliśmy w kilku burgerowniach w W-wie i zawsze ze smakiem wracamy do Bobby'ego.

Miało być szczerze...

- Jest taka jedna mała burgerownia w okolicach Metra Stokłosy, gdzie smażą całkiem dobre burgery. Więcej nie możemy powiedzieć

Który Bobby Burger cieszy się największą popularnością i sympatią wśród warszawiaków?

- Nie ma takiego jednego lokalu, ponieważ warszawiacy lubią odwiedzać Bobby'ego przy różnych okazjach. I tak na przykład: na Woronicza w trakcie pracy, na Żurawią po imprezie na Parkingowej, a na Kabaty czy na Plac Wilsona wracając do domu.

Czy kontrolujecie to, co dzieje się w danym Bobby Burger - czy któryś z nich ściąga Bobby Burger w dół?

- Oczywiście! Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci w każdym Bobbym mogli liczyć na ten sam standard i jakość burgerów.

Jak często jadacie swoje burgery i czy macie ich już dość?

- Przynajmniej raz w tygodniu. Nie ma jak Cheese Bacon z sosem Dijon po kilkudniowej przerwie.

Ile sprzedaliście burgerów w ciągu trzech ostatnich lat?

- Sprzedaliśmy około 2 mln burgerów.

Czy przeraża was konkurencja?

- Jesteśmy w tej dosyć komfortowej sytuacji, że na ten moment nie widzimy konkurencji, ale cały czas mamy się na baczności.

Co będzie się działo w urodziny Bobby Burgera?

- Będzie impreza na Agrykoli . Zapraszamy wszystkich na darmowe burgery i piwo. Będą drinki z palemką, dobra muza i powrót do domu przy blasku wschodzącego słońca. Zagrają dla was Jedynak (Flirtini), Kovvalsky i Hungry Hungry Models.

Więcej o: