Ze Złotych Tarasów zniknęły kolejne restauracje. "Odpowiadamy na zapotrzebowanie klientów"

"Złote Tarasy mają szeroką ofertę gastronomiczną, jedną z największych ze wszystkich warszawskich galerii handlowych. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, w miejsce restauracji powstaną lokale usługowe" - informuje Beata Sadowska, PR manager Złotych Tarasów.

Spodobało ci się? Polub nas

Kilkanaście dni temu odwiedzam jedną z częściej uczęszczanych przeze mnie restauracji w Złotych Tarasach Petit Moulin Rouge i otrzymuję smutne nowiny - restauracja znika z centrum handlowego. Okazało się, że lokalom gastronomicznym (oprócz Moulin Rouge, również restauracji Bali) na poziomie -1 nie przedłużono umów najmu.

Skontaktowaliśmy się z PR managerem Złotych Tarasów, Beatą Sadowską, aby dowiedzieć się, z jakich przyczyn umowy określonym lokalom nie zostały przedłużone oraz co powstanie w ich miejscu. Odpowiedź uzyskaliśmy lakoniczną. - Fragment poziomu -1 w Złotych Tarasach zostanie poddany modernizacji. W związku z tym kilku lokalom w tym miejscu nie zostały przedłużone umowy najmu - poinformowała nas Beada Sadowska.

Beata Sadowska nie była w stanie podać informacji, kiedy rozpocznie się remont ani jakiego rodzaju lokale zastąpią obecne tam do tej pory restauracje. - Podejmując decyzję w kwestii tego, co znajdzie się w miejscu lokali gastronomicznych, będziemy kierować się opinią naszych klientów. Złote Tarasy mają szeroką ofertę gastronomiczną, jedną z największych ze wszystkich warszawskich galerii handlowych. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów chcemy poszerzać ofertę usługową - mówi Sadowska.

Możemy się spodziewać takich lokali usługowych, jak fryzjer, szewc, biuro turystyczne, pracownia grawerska czy studio urody. Co dokładnie znajdzie się na poziomie -1 - jeszcze nie wiadomo.

Pod znakiem zapytania stoi również zagospodarowanie przestrzeni na tzw. piazzy - placu na poziomie -1, gdzie latem wystawiane były ogródki restauracyjne.

Remont trwa również w trzech lokalach na poziomie 0, tuż przy Hard Rock Cafe. Nie otrzymaliśmy jednak również informacji, co znajdzie się w nich po remoncie.

Więcej o: