Tak będzie się mieszkać na 50. piętrze Złotej 44. Zobacz luksusowe apartamenty żagla Warszawy [WIDEO]

25-metrowy basen, prywatna sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, inteligentny system HMS i - przede wszystkim - niepowtarzalny widok. Weszliśmy z kamerą do wnętrza Złotej 44 i zwiedziliśmy apartamenty pokazowe. Czy Złota 44 to wyjątkowa jakość życia i najwyższa forma luksusu? Sami oceńcie.

Spodobało ci się? Polub nas

Złota 44Złota 44 Złota 44/ MetroWarszawa

Złota 44/ MetroWarszawa

16 kwietnia ruszyła sprzedaż apartamentów w jednym z najwyższych wieżowców w UE - Złotej 44. Cena za metr kwadratowy waha się między 24 a 40 tys. zł. Szacowana cena za czynsz to 21 zł za metr kwadratowy.

Złota 44Złota 44 Mała sypialnia/ MetroWarszawa Mała sypialnia/ MetroWarszawa

W Złotej 44 osoby, które będą zainteresowane zakupem mieszkań będą miały do dyspozycji kameralne studia o powierzchni od 62 do 70 m kw. oraz nowo wprowadzone do sprzedaży średniej wielkości apartamenty o powierzchni od 90 do 120 m kw.

Zobacz wideo

W ofercie znajdują się również większe apartamenty o powierzchni od 140 do 240 mkw.

Zobacz wideo

Oraz "szyte na miarę" od 250  metrów kwadratowych wzwyż.

Zobacz wideo

Złota 44 zapewnia również ofertę penthouse'ów, które mogą przekraczać nawet 1000 metrów kwadratowych, dając klientom możliwość zamieszkania na całym piętrze budynku. Jednym z najatrakcyjniejszych apartamentów jest penthouse o powierzchni 400 m kw. położony na trzech najwyższych piętrach budynku z widokiem na Warszawę obejmującym Pałac Kultury, Wisłę i Stare Miasto. Jak poinformowali nas przedstawiciele BBI Development SA podczas spotkania pokazowego, są już osoby zainteresowane właśnie takimi apartamentami. Ponadto 2/3 klientów, którzy jeszcze za czasów, gdy to firma Orco dysponowała Złotą 44, w dalszym ciągu jest zainteresowanych zakupem mieszkania w wieżowcu.

Złota 44Złota 44 Okno na 50. piętrze w Złotej 44/ MetroWarszawa Okno na 50. piętrze w Złotej 44/ MetroWarszawa

A oto, co znajdziecie we wnętrzach Złotej 44 i co sprawia, że cena za metr jest aż tak wysoka.

1. Wszyscy mieszkańcy mają dostęp do tarasu z jacuzzi i oraz sali kinowej na 10 osób wyposażonej w symulator do gry w golfa. W niektórych apartamentach o większej powierzchni znajdują się prywatne małe sale kinowe

2. Dostęp do piwniczki do profesjonalnego przechowywania win mieszcząca około 10.000 butelek oraz pokój do degustacji

3. 25 metrowy basen

4. Własna stacja filtrująca powietrze oraz dostęp do świeżego powietrza dzięki automatycznym uchylnym panelom

5. Dostęp do usługi concierge'a

6. Każdy z apartamentów wyposażony jest w inteligentny system HMS (Home Managment System) wspomagany przez system BMS (Building Managment System) - oznacza to, że za pomocą ekranu dotykowego można np. zgasić lub zapalić światło, zasunąć rolety bądź zamknąć okno

No i w końcu - niepowtarzalny widok, oczywiście wyłącznie z tych najwyższych pięter.

Zobacz wideo

Oglądając apartamenty pokazowe na Złotej 44 byliśmy pod wrażeniem przede wszystkim tego ostatniego - czyli widoku. Zapiera dech w piersiach zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Wykończenia mieszkań pokazowych były eleganckie, lecz dość zachowawcze. To, czego zabrakło nam w apartamentach, to - mówiąc z perspektywy kobiecej - porządnej garderoby oraz centralnego odkurzacza.

Więcej o: