Tragedia w Górze Kalwarii. Policja zatrzymała 33-letniego mężczyznę

Zakończyła się obława w związku z tragicznym zdarzeniem, do którego doszło w niedzielę w Górze Kalwarii. Policja zatrzymała w sprawie 33-letniego mężczyznę.

- W związku ze zdarzeniem, w wyniku intensywnej pracy policjantów, zatrzymany został 33-letni mężczyzna, który został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie oczekuje na czynności z udziałem prokuratora. W sprawie cały czas gromadzony jest materiał dowodowy - przekazała cytowana przez tvnwarszawa.pl Magdalena Gąsowska, rzeczniczka piaseczyńskiej policji.

Zobacz wideo Podkulony ogon Morawieckiego. "Nasze propozycje są spójne z propozycjami PSL-u, Polski 2050, Konfederacji, a nawet Lewicy"

Góra Kalwaria. Zakrwawiony mężczyzna wyskoczył z okna na parterze. 47-latek nie żyje

Wcześniej reporter portalu Artur Węgrzynowicz przekazał, powołując się na świadków zdarzenia, że "z okna mieszkania na wysokim parterze wyskoczył 47-letni mężczyzna". - Według sąsiadów, miał na sobie krótkie spodenki i koszulkę z krótkim rękawem, krzyczał "ratunku" - przekazał dziennikarz. 

Z relacji wynikało, że mężczyzna miał głęboką ranę ciętą. Pomimo reanimacji nie udało się go uratować. - O godzinie 12.28 otrzymaliśmy zgłoszenie na temat mężczyzny, który wypadł z okna w Górze Kalwarii. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł - powiedział TVN Warszawa Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Więcej o: