Góra Kalwaria. Nie żyje mężczyzna, który zakrwawiony wyskoczył z okna na parterze. Trwa obława

Z okna na parterze bloku w Górze Kalwarii wyskoczył zakrwawiony mężczyzna. Pomimo reanimacji 47-latek zmarł. Trwają poszukiwania osoby, która była z nim w mieszkaniu. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że zdarzenie ma charakter kryminalny - informuje policja.

Jak podaje TVN Warszawa, do zdarzenia doszło w bloku przy ulicy Księdza Zygmunta Sajny w Górze Kalwarii. Reporter stacji Artur Węgrzynowicz poinformował, powołując się na świadków zdarzenia, że "z okna mieszkania na wysokim parterze wyskoczył 47-letni mężczyzna". - Według sąsiadów, miał na sobie krótkie spodenki i koszulkę z krótkim rękawem, krzyczał "ratunku" - przekazał dziennikarz. 

Zobacz wideo Podkulony ogon Morawieckiego. "Nasze propozycje są spójne z propozycjami PSL-u, Polski 2050, Konfederacji, a nawet Lewicy"

Góra Kalwaria. Zakrwawiony mężczyzna wyskoczył z okna na parterze. "Charakter kryminalny"

Z relacji wynika, że mężczyzna miał głęboką ranę ciętą. Pomimo reanimacji nie udało się go uratować. - O godzinie 12.28 otrzymaliśmy zgłoszenie na temat mężczyzny, który wypadł z okna w Górze Kalwarii. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł - powiedział TVN Warszawa Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zdarzenie ma charakter kryminalny - dodał.

Więcej o: