Makabryczna zbrodnia w warszawskim hotelu. Wcześniej prowadzono poszukiwania 3. stopnia

W jednym z hoteli w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej, znaleziono ciało 26-letniej kobiety. Wstępne ustalenia służb wskazują, że została uduszona. Policja szuka zabójcy, a śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa na Woli.

W środę rano obsługa jednego z warszawskich hoteli przy ulicy Grzybowskiej znalazła ciało 26-latki - informuje portal tvnwarszawa.pl. Dziennikarze nieoficjalnie ustalili, że ciało kobiety było w wannie. Służby wskazuję, że pochodząca z Krakowa kobieta została uduszona. Policja po przeprowadzeniu czynności na miejscu odnalezienia kobiety, rozpoczęła poszukiwania zabójcy.

Zobacz wideo Paweł Wojciechowski: Wpływ na środowisko, sprawy społeczne, to wszystko ma ogromny wpływ na decyzje inwestycyjne

Makabryczna zbrodnia w warszawskim hotelu. Policja szuka zabójcy

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa na Woli. Jej rzecznik Szymon Banna przekazał w rozmowie z tvnwarszawa.pl, że śledczy prowadzili czynności w hotelu. - Prokurator przeprowadził oględziny. Prowadzone są czynności zmierzające do odtworzenia wersji wydarzeń - dodał rzecznik. Śledczy zlecili już przeprowadzenie sekcji zwłok 26-latki.

Zaginięcie 26-latki miał zgłosić jej mąż. W związku z tym prowadzono poszukiwania trzeciego stopnia. Dotyczą one osoby, której zaginięcie nie jest związane z bezpośrednim oraz uzasadnionym zagrożeniem dla jej życia, zdrowia lub wolności. Przykładowo mogą dotyczyć osoby, która chciała zerwać kontakt z rodziną, osobami najbliższymi lub środowiskiem, w którym ostatnio przebywała lub osoby, która oddaliła się z miejsca zamieszkania w wyniku nieporozumień rodzinnych.

***

Więcej o: