Piaseczno. Szesnastolatka potrącona w drodze do szkoły. Trafiła do szpitala

Katarzyna Rochowicz
29-letni kierowca w piątek rano potrącił autem osobowym nastolatkę, która szła do szkoły. Kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, ścieżkę rowerową i chodnik, gdzie potrącił 16-latkę. Uczennica trafiła do szpitala.

W piątek 20 października rano wzdłuż ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie (woj. mazowieckie) doszło do potrącenia 16-letniej dziewczyny, która szła do szkoły. Jak poinformował TVN Warszawa, nastolatka trafiła do szpitala.

Zobacz wideo Grzegorz Onichimowski: Węgiel powinien być tylko dopełnieniem OZE i innych źródeł energii w tzw. szczytach energetycznych

Piaseczno. 16-latka została potrącona w drodze do szkoły

Jak poinformowała starsza aspirant Magdalena Gąsowska, rzeczniczka policji w Piasecznie w rozmowie z tvnwarszawa.pl, do zdarzenia doszło około godziny 7:30 rano. - Kierujący oplem 29-latek (...) z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie wjechał na chodnik, uszkadzając ogrodzenie. Niestety doszło też do potrącenia 16-latki idącej do szkoły na zajęcia - przekazała rzeczniczka i dodała, że kierowca nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

 - Policjanci podjęli decyzję o skierowaniu wniosku o ukaranie mężczyzny do Sądu Rejonowego w Piasecznie. Kierujący stracił też prawo jazdy - poinformowała policjantka.

Portal piasecznonews.pl poinformował, że na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia oraz policja. Z początku straż pożarna udzielała pierwszej pomocy nastolatce i kierowcy.

Więcej o: