Tragiczny pożar na Targówku w Warszawie. Nie żyją dwie osoby

W nocy z soboty na niedzielę w jednym z mieszkań na Targówku wybuchł pożar. Sierż. szt. Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji poinformował, że zginęły dwie osoby.

O pożarze przy ulicy Kolonijnej na Targówku, w północnej części Warszawy, informuje tvnwarszawa.pl. Z relacji stołecznych służb, które przytacza portal, wynika, że około 50 minut po północy doszło do pożaru mieszkania na drugim piętrze. - Niestety, w tym pożarze zginęły dwie osoby, kobieta i mężczyzna w wieku 44 lat - poinformował sierżant sztabowy Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz wideo Równość płac kobiet i mężczyzn zdaniem uczestników Debaty wyborczej Gazeta.pl

Nocny pożar na Targówku w Warszawie. Są ofiary śmiertelne

Stołeczna straż pożarna informowała z kolei o tym, że wezwani na miejsce strażacy musieli wyważyć drzwi mieszkania. - W mieszkaniu były dwie osoby, które ewakuowano. Lekarz od razu stwierdził zgon mężczyzny. Płci drugiej osoby nie można już było wskazać z tego względu, że ciało było już mocno zwęglone - mówił starszy aspirant Bogdan Smoter. Strażacy nie musieli ewakuować mieszkańców sąsiednich mieszkań Na miejscu pożaru na Targówku pracowała grupa operacyjna miasta i osiem zastępów strażaków. Wezwano również policję i karetkę pogotowia. Służby badają okoliczności nocnego pożaru.

Więcej o: