Atak nożownika w "czarnym punkcie" na Pradze-Północ. Dwie osoby ranne. Policja szuka sprawcy

Przy ul. Mackiewicza na Pradze-Północ doszło we wtorek do kolejnego w tej okolicy ataku nożownika. Jak wynika z ustaleń policji, dwie osoby zostały ranne, a sprawca uciekł. Policja prowadzi poszukiwania.

Około godziny 17 we wtorek przechodzień zauważył dwie zakrwawione osoby na ul. Mackiewicza na warszawskiej Pradze-Północ. 

- Po przybyciu na miejsce policjantów jedna z ofiar była już w szpitalu. Druga z raną ciętą twarzy została zabrana chwilę później. Z uwagi na stan zdrowia zaatakowane osoby nie zostały jeszcze przesłuchane – relacjonował w rozmowie z "Super Expressem" Jacek Wiśniewski ze stołecznej policji.

Zobacz wideo Przechodzień wepchnął przypadkową osobę pod autobus. 24-latek został zatrzymany

Kolejny atak nożownika na Pradze. Policja szuka sprawcy

Zaatakowani to kobieta i mężczyzna. Na ten moment służby nie informują o ich stanie zdrowia. Policja prowadzi działania, mające na celu ujęcie sprawcy.

W tym regionie do podobnego ataku doszło już w czerwcu tego roku. Wtedy na skrzyżowaniu ul. Targowej i Mackiewicza w wyniku szarpaniny z udziałem noża śmierć poniosła jedna osoba. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn. Jakiś czas później podczas interwencji ucierpiał policjant.

Więcej o: