Czarna pod Wo這minem. 7-latka trafi豉 do szpitala z rozleg造mi oparzeniami. Jej stan jest ci篹ki

Pod Wo這minem dosz這 do tragedii. 40-latka i jej siedmioletnia c鏎ka poparzy造 si 豉twopaln substancj. Dziewczynka ma rozleg貫 oparzenia, jej stan jest ci篹ki. Okoliczno軼i zdarzenia wyja郾iaj policja i prokuratura.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 23:00 w miejscowości Czarna pod Wo這minem. Dwie osoby - dziecko i jego matka - zostały poparzone. Na miejsce wezwano strażaków.

Zobacz wideo Przechodzień wepchnął przypadkową osobę pod autobus. 24-latek został zatrzymany

Czarna. Siedmioletnia dziewczynka jest w ciężkim stanie

- Zgłoszenie dotyczyło oblania łatwopalną substancją. Ucierpiało siedmioletnie dziecko, które zostało poparzone w około 40 procentach, oraz 40-letnia kobieta - przekazał w rozmowie z TVN Warszawa Jan Sobków, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie. Według ustaleń RMF FM poszkodowana siedmioletnia dziewczynka ma poparzone nie 40, ale około 60 procent ciała. Lekarze - jak podaje rozgłośnia - oceniają stan dziecka jako ciężki. Nie wykluczają, że ma ono również oparzenia wewnętrzne. Do szpitala trafiła również poparzona kobieta.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. Policja i prokuratura nie informują o swoich ustaleniach. TVN Warszawa podaje nieoficjalnie, że 40-latka i jej córka zostały poparzone płonącą benzyną. W akcji ratunkowej brały udział trzy zastępy straży pożarnej, dwie karetki, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policja.

Wi璚ej o: