Błonie. Śmiertelne potrącenie 10-latka. Sprawę bada prokuratura

10-letni chłopiec zginął w czwartek na nieoznakowanym przejściu dla pieszych w Błoniu (pow. warszawski zachodni), gdzie potrącił go kierowca samochodu osobowego. Obrażenia okazały się zbyt rozległe i życia dziecka nie udało się uratować. Sprawą zajęła się prokuratura.

Kierujący peugeotem śmiertelnie potrącił 10-letniego chłopca na oznakowanym przejściu dla pieszych. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze policji, którzy starają się dokładnie zrekonstruować przebieg wypadku - mazowsze24.pl.

W akcji udział wzięły jednostki straży pożarnej, w tym Ochotnicza Straż Pożarna z Błonia oraz Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza, wspierając pracę Policji i Karetki Pogotowia.

Błonie: 10-letni chłopiec zginął na przejściu. Potrącił go samochód

Policja nie ujawnia, jak dokładnie doszło do potrącenia dziecka. Lokalne media opisują, że mimo podjętej reanimacji przez służby medyczne, chłopiec zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Kierujący peugotem był trzeźwy.

Na zdjęcia opublikowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Błoniu widzimy, że auto ma wgniecioną masę i rozbitą prawą stronę przedniej szyby. Sprawę bada prokuratura.

Więcej o: