Chcieli upozorować porwanie pana młodego. W kominiarkach czekali przed zakładem jubilerskim

Sześciu mężczyzn w kominiarkach chciało upozorować porwanie pana młodego przed zakładem jubilerskim w Siedlcach. Zabawa skończyła się na pouczeniu przez policję.

Jak czytamy na stronie mazowieckiej policji, w piątek 28 lipca po godzinie 17:00 jeden z siedleckich policjantów, będąc po służbie, zauważył kilku mężczyzn w kominiarkach. Obserwowali oni zakład jubilerski. Funkcjonariusz niezwłocznie poinformował o tym fakcie dyżurnego komendy, który skierował na miejsce funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego.

Zobacz wideo Agresywne zachowanie migranta na granicy polsko-białoruskiej

Siedlce. Chcieli upozorować porwanie pana młodego. Skończyło się interwencją policji

Przed zakładem były zaparkowane dwa samochody. W pewnym momencie jeden z mężczyzn zakradł się pod sklep i zaglądał przez okno do środka.

"Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli dwa samochody oraz sześciu mężczyzn w kominiarkach. Mężczyźni poinformowali interweniujących policjantów, iż chcieli upozorować porwanie przyszłego pana młodego, który pracuje w tymże zakładzie jubilerskim" - relacjonuje policja. Fakt ten potwierdził również obecny na miejscu ojciec porywanego. Jak przekazali policjanci, mężczyźni zostali jedynie pouczeni.

Więcej o: