Policja szuka agresywnego pasażera. Mężczyzna w kamizelce miał przyłożyć 14-latkowi nóż do szyi

Stołeczna policja poszukuje mężczyzny, który w czerwcu miał grozić 14-latkowi i przyłożyć mu nóż do szyi. Agresywnego pasażera do tej pory nie udało się zatrzymać. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło 24 czerwca ok. godz. 20.20 w autobusie linii 723, na trasie przejazdu Jabłonna, Pałac 01 (ul. Modlińska) - Dąbrówka Wiślana, w kierunku pętli Żerań FSO. Jak informował portal TuStolica.pl, autobusem jechała grupa nastolatków. W pewnym momencie na jednym z przystanków wsiadł ok. 55-letni mężczyzna. Uznał, że nastolatkowie się z niego śmieją. Miał przyłożyć 14-letniemu chłopcu nóż do szyi, lekko go raniąc i wymuszając na nim przeprosiny.

Zobacz wideo Dorian opuszcza rodzinne Śliwice. "Boję się, że nasze drogi się rozejdą" ["Jesteśmy rodziną" - odc. 5. "Dorian"]

Jak się okazuje, sprawcy do tej pory nie udało się zatrzymać. Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny, który jest obecnie podejrzewany o groźby karalne i "uszkodzenie ciała z użyciem noża na nieletniej osobie". "Jest to mężczyzna w wieku około 50-60 lat, krępej budowy ciała. Ubrany był w szarą kamizelkę, zielony t-shirt, krótkie brązowe spodenki typu "bojówki", szare buty sportowe z białą podeszwą" - czytamy w komunikacie Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Policja: Szukamy agresywnego pasażera

"Jeśli masz jakiekolwiek informacje w tej sprawie, które pomogą w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723 52 17, powołując się na numer l.dz. KP-D-I-3818/23 (KP-KR-3034/23). Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl" - dodano.

Więcej o: