Wystawiono za nim pięć listów gończych, ukrywał się pięć lat. Wpadł przy ulicy Konduktorskiej

Stołeczni policjanci zatrzymali 32-latka, który był poszukiwany od 2018 r. Mężczyzna miał do odbycia karę blisko roku więzienia. Od lat jednak konsekwentnie ukrywał się przed organami ścigania.

32-latek w przeszłości popełnił liczne wykroczenia w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Czekało go 360 dni odsiadki w więzieniu. Mężczyzna jednak wciąż się ukrywał i stale zmieniał adresy zamieszkania. "Ostatecznie sąd wydał pięć postanowień o ściganiu skazanego listami gończymi oraz jeden nakaz doprowadzenia" - informuje w komunikacie asp. Iwona Kijowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Zobacz wideo Anna i Justyna prowadzą obozy dla młodzieży. "Nie gwałcimy dzieci" ["Jesteśmy rodziną" - odc. 6. "Wychowamy wasze dzieci"]

Warszawa. 32-latek ścigany pięcioma listami gończymi

"Kryminalni sprawdzili miejsca, w których mężczyzna mógł być widziany. Przeprowadzili rozpoznanie w społeczności lokalnej. Te działania zaowocowały zatrzymaniem 32-latka przy ulicy Konduktorskiej. Mężczyzna przyznał się, że wiedział o jego poszukiwaniach. Po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych policjanci doprowadzili skazanego do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące" - dodała funkcjonariuszka.

Więcej o: