Morawiecki z rodziną na koncercie w Łazienkach. Trzaskowski nie mógł nie skorzystać z okazji

Premier Mateusz Morawiecki pochwalił się w niedzielę popołudniową rodzinną wizytą na koncercie w Łazienkach Królewskich. Fotografia opublikowana na Twitterze przez szefa rządu nie umknęła uwadze m.in. Rafała Trzaskowskiego. Prezydent stolicy podkreślił, że to dowód, iż "Warszawa rodzinna jest dla wszystkich".

"To piękne niedzielne popołudnie spędziłem z Iwoną i naszą córką w Łazienkach Królewskich. Od połowy maja ruszył 64. sezon Koncertów Chopinowskich, które serdecznie polecam. Korzystajcie z wolnych chwil" - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki, publikując jednocześnie zdjęcia z rodzinnego wyjścia.

Zobacz wideo Joński: PiS wie, że traci władzę. Myślę, że w najbliższych miesiącach będziemy świadkami wielkich skoków na kasę

Wiceprezydentka stolicy Renata Kaznowska w odpowiedzi na ten wpis podkreśliła, że Koncerty Chopinowskie od lat organizuje Warszawa poprzez swoją jednostkę, Stołeczną Estradę, we współpracy z Łazienkami Królewskimi. "Cieszą się ogromną popularnością mieszkanek i mieszkańców naszego miasta oraz gości, co napawa nas dumą i radością" - zaznaczyła.

Rafał Trzaskowski: Warszawa dla wszystkich, bez względu na poglądy

"Cieszę się, że premierowi Morawieckiemu i jego rodzinie podobają się finansowane przez Warszawę Koncerty Chopinowskie. To pokazuje dobitnie, że Warszawa rodzinna jest dla wszystkich, bez względu na poglądy" - skomentował z kolei prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

"Kiedy odrobina funku?" - zażartował w reakcji na wpis Trzaskowskiego minister cyfryzacji Janusz Cieszyński. Było to nawiązanie do sytuacji z września 2020 r., kiedy prezydent stolicy prosił DJ-a w klubie o zmianę muzyki na bardziej taneczną.

Więcej o: