Wykoleił się tramwaj przy placu Starynkiewicza. Na Al. Jerozolimskich spory korek

We wtorek po południu doszło do wykolejenia tramwaju przy placu Starynkiewicza w Warszawie. Zdarzenie wywołało spore utrudnienia dla pasażerów. Ruch tramwajów na Al. Jerozolimskich został wstrzymany w obu kierunkach.

- Wykoleił się jeden tramwaj jadący w kierunku centrum. Najważniejsza informacja jest taka, że nikomu nic się nie stało - mówił we wtorek przed godz. 16 w rozmowie z metrowarszawa.gazeta.pl Maciej Dutkiewicz z Tramwajów Warszawskich. - Na miejscu są nasze trzy wozy techniczne, które będą wstawiały ten wykolejony tramwaj. Tramwaje jadące ze strony Towarowej przez plac Zawiszy są kierowane na ul. Grójecką. Ruch tramwajowy na Al. Jerozolimskich jest wstrzymany w obu kierunkach - dodał Maciej Dutkiewicz.

Zobacz wideo Neumann: Marsz czwartego czerwca będzie największą demonstracją w Polsce po roku 1989

Jak informowała nasza dziennikarka Wiktoria Beczek, na Al. Jerozolimskich w związku ze zdarzeniem utworzył się też spory korek. Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wykolejenia tramwaju.

Wykolejenie tramwaju przy placu Starynkiewicza

Zarząd Transportu Miejskiego wydał komunikat dotyczący utrudnień. Dotyczyły one linii tramwajowych 7, 9, 22, 24 i 25, a także linii autobusowych 159, 507 i 517. Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 19.

Więcej o: