Nieoficjalnie: uciekł mężczyzna doprowadzany do prokuratury. Trwa policyjna obława

Policja poszukuje mężczyzny, które uciekł w poniedziałek w trakcie doprowadzania do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota - podaje nieoficjalnie portal tvnwarszawa.pl. Jak dowiedział się portal metrowarszawa.gazeta.pl, przed godz. 19 policyjne działania wciąż trwały.

Sierż. szt. Jakub Pacyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III potwierdził w rozmowie z metrowarszawa.gazeta.pl, że (według stanu na godz. ok. 18.40) wciąż trwały policyjne działania na Ochocie. Nie ujawnił jednak szczegółów dotyczących tego, z czym te działania są związane.

Zobacz wideo Zobacz także: O krok od tragedii. Potrącił pieszego z dzieckiem

Nieoficjalnie: poszukiwania uciekiniera na Ochocie

Portal tvnwarszawa.pl informuje nieoficjalnie, że funkcjonariusze szukają mężczyzny, który był doprowadzany w kajdankach do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota. - W rejonie prokuratury przy ulicy Wiślickiej jest wielu policjantów, zarówno umundurowanych, jak i nieumundurowanych. Są także patrole piesze - opisywał w poniedziałek późnym popołudniem reporter portalu. Na miejscu pojawili się też funkcjonariusze z psem tropiącym. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że uciekinier ma ok. 20-30 lat.

Więcej o: